Recepčná/Asistentka

Hypocentrum finančné služby, a.s.

Miesto práce
Miletičova 5, 821 08 Bratislava, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- vedenie recepcie a sekretariátu, starostlivosť o zasadacie miestnosti a prostredie kancelárie
- telefonická komunikácia a prvý kontakt s klientmi a obchodnými partnermi spoločnosti
- organizačné zabezpečovanie obchodných stretnutí
- poskytovanie informácií o službách spoločnosti
- aktívna práca s databázou klientov (vedenie a aktualizácia dtb)
- riešenie operatívnych úloh a administratívna podpora
- správa obchodnej agendy
- spracovanie výkazov a hlásení
- príprava štatistík a prehľadov potrebných pre predajné tímy
- ďalšie súvisiace úkony a agenda podľa pokynov zamestnávateľa

- dynamická spoločnosť s mladým kolektívom
- práca pre stabilnú spoločnosť
- finančné ohodnotenie
- profesionálny rast

- záujemcovia môžu poslať svoj životopis v slovenskom a anglickom jazyku
- na základe vyhodnotenia zaslaných materiálov sa uskutočnia osobné pohovory
- všetci kandidáti budú oboznámení s výsledkom výberového konania

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- samostatnosť
- komunikatívnosť
- reprezentatívne vystupovanie
- individuálne riešenie problémov
- flexibilita

Hypocentrum finančné služby a. s. je na trhu od roku 2004 a je spojená so začiatkom fungovania prvého hypotekárneho makléra na Slovensku. V súčasnosti zastrešuje potreby individuálnych klientov v oblasti úverov, poistenia a ostatných finančných služieb. Sme zmluvným partnerom väčšiny bánk a poisťovní. Vďaka tomu dnes ponúkame komplexné finančné služby, či už samotne v oblasti hypotekárneho financovania alebo poistenia, až po vypracovanie celkovej finančnej stratégie pre klienta.
Našim cieľom je poskytnúť každému klientovi služby na najvyššej úrovni so zameraním na uspokojenie jeho individuálnych potrieb.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 1947329  Dátum zverejnenia: 28.11.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou