Python developer

Hyperia s.r.o.

Miesto práce
Práca z domu
Termín nástupu
ASAP
2 000 EUR/mesiacod 2000 € horná hranica nie je určená, tá závisí od úrovne dosiahnutých vedomostí, znalostí, zručností a dĺžky praxe. Každoročne výšku platov prehodnocujeme a okrem toho zvykneme dávať 2x ročne odmeny v zaujímavých sumách.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme skúseného Python developera pre projekt Kimbino. Ak si senior, máš vášeň pre písanie kvalitného a udržateľného kódu, návrh architektúry a chceš sa podieľať na rozvoji jednej z našich mikroslužieb pre získavanie a spracovanie obsahu, hľadáme práve teba.
Okrem programovania budeš mať príležitosť mentorovať juniornejších kolegov, písať dokumentáciu a zdokonaľovať mechanizmy na monitoring stavu mikroslužby a množstvo iného. Pracovať budeš s modernými technológiami ako Docker, MongoDB, RabbitMQ, Prometheus a samozrejme Python. Ak sa nebojíš výziev, si trpezlivý a vytrvalý pri hľadaní riešenia neváhaj a pošli nám svoj životopis. Tešíme sa na teba!

O čo ide?
Projekt Kimbino je marketplace, kde používatelia ľahko nájdu akciové letáky a ponuky z rôznych reťazcov a tak sa vedia správne rozhodnúť, čo nakúpiť. Ušetria čas i peniaze. Slúži tiež na inšpiráciu pre ďalšie nákupy. Kimbino nájdeš vo viac ako 40-tich krajinách sveta, pričom za posledný rok bolo na týchto stránkach takmer 500 miliónov návštevníkov. Nie, nie je to iba o zobrazovaní letákov. Na pozadí máme množstvo mikroslužieb, ktoré prinášajú našim návštevníkom skvelé fičúry. Zaujali ťa tieto fakty? Chceš sa dozvedieť viac a byť súčasťou silného tímu? Tak poď do toho!

Na čo kladieme dôraz:
  • čistý, rýchly a udržateľný kód
  • skúsenosti s návrhom a architektúrou systémov
  • proaktívny a zodpovedný prístup
  • chuť sa neustále vzdelávať v nových technológiách

  • práca na vlastných projektoch spoločnosti - žiadne naťahovanie sa s klientom a termíny postavené na hlavu
  • budeš spolupracovať so senior developermi z celého Slovenska a teda môžeš nabrať množstvo cenných skúseností
  • flexibilný pracovný čas, HO
  • možnosť sebarealizácie, spolupráca pri navrhovaní projektov
ďalšie vzdelávanie, plne hradené školenia a konferencie
  • a množstvo zaujímavých teambuildingov, chatovačiek, spoločných raňajok (ak ťa viac táto téma zaujíma, mrkni na naše soc. siete)

Pošli svoj životopis, napíš nám zopár riadkov o svojich doterajších skúsenostiach s programovaním na adresu [email protected]. Ak splníš dané podmienky, pozveme ťa na online pohovor. Tešíme sa na tvoju reakciu!

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Python - Pokročilý
GIT - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

Min. prax 2 roky práca v Pythone.

  • vytrvalosť v hľadaní riešení
  • chuť učiť sa a posúvať vpred
  • výborné komunikačné zručnosti
  • skvelo zvládnutý time management

Hy! Sme Hyperia! Tvoríme globálne online projekty, ktoré si sami navrhujeme, realizujeme aj financujeme. Naše weby a appky navštívi viac ako pol miliardy používateľov ročne v 40 krajinách sveta a neustále rastieme. Preto hľadáme do tímu šikovných ľudí – profesionálov, ktorých práca baví, a viac než striktným pravidlám dávajú prednosť uvoľnenej atmosfére a vzájomnej dôvere.

Pod hashtagom #hyperialife zdieľame informácie zo sveta technológií, marketingu, HR, projektového riadenia a fungovania v Hyperii. Prečítaj si náš blog hyperia.sk/hyperialife, vypočuj si Hyperia podcast, pozri si videá na YouTube alebo nám daj follow na Instagram, Facebook či LinkedIn.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Jana Čajková
Tel.: +421903137441
E-mail: poslať životopis
ID: 4507691  Dátum zverejnenia: 12.4.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 2 000 EUR/mesiac