PPC Specialist

Hyperia s.r.o.

Na bráne, Žilina, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Termín nástupu
Február 2024
1 900 EUR/mesiacod 1900 eur - horná hranica nie je určená, tá závisí od úrovne dosiahnutých vedomostí, znalostí, zručností a dĺžky praxe. Každoročne výšku platov prehodnocujeme a okrem toho zvykneme dávať 2x ročne odmeny v zaujímavých sumách.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do partie hľadáme šikovného PPC špecialistu pre projekt Kimbino, ktorý nám pomôže so správou kampaní a ich optimalizáciou, s hľadaním a testovaním nových príležitostí či s využívaním automatizácie v maximálnej možnej miere.

Na úvod tu máme pre teba hneď pár rečníckych otázok…
Baví ťa PPC? Máš silný analytický základ? Vieš si s dátami poradiť, správne ich vyhodnotiť a vizualizovať ich? Vieš si správne prioritizovať tasky? Sleduješ marketingové trendy? Hľadáš nové príležitosti a testuješ nové možnosti? Pracuješ systematicky, samostatne a vieš reagovať dynamicky? Máš rád výzvy?

Ak sa v tom vidíš, máš aspoň 2 roky skúseností, chuť posúvať sa dopredu a prispieť svojou prácou k vylepšovaniu globálneho projektu s veľkými budgetmi, pošli nám životopis a pár slov o tebe. Tešíme sa na teba.

Pozor. Ponuka je len pre ľudí, ktorí chcú pracovať v našom žilinskom kancli s možnosťou home officu.

Čo ťa čaká?
správa kampaní (Google Ads, Facebook Ads, Microsoft Ads, Sklik a iné) s dôrazom na ekonomický efekt
testovanie automatických bidovacích stratégií
optimalizácia PPC kampaní, testovanie kreatív a formátov, hľadanie najefektívnejších riešení
vyhodnocovanie dát a ich vizualizácia
proaktívne vylepšovanie a nastavovanie procesov pomocou automatizácie
sledovanie nových trendov a príležitostí v platených kampaniach
reportovanie výsledkov a taskov
vzdelávanie v oblasti PPC, automatizácie, SQL či Big Query

  • možnosť ďalšieho vzdelávania, plne hradené školenia a konferencie
  • v office si môžeš oddýchnuť pri hernej konzole, VR, ping-pongu či stolnom futbale alebo na terase v centre mesta s výbornou kávičkou v ruke
  • spolupracujeme s najvyššou Google podporou, ktorá nám pomáha posúvať projekty ďalej, veľa sa od nich naučíš
  • pravidelné firemné raňajky a zaujímavé teambuildingy (pozri náš IG @hyperialife)
a mnoho ďalších

Všetky dokumenty (CV, motivačný list, súhlas so spracovaním osobných údajov) pošli na: [email protected]. Všetkým uchádzačom odpovieme a tých vybraných budeme kontaktovať s termínom na pohovor. Tešíme sa!

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

marketing, PPC

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Google Ads - Pokročilý
Google Analytics - Pokročilý
Facebook Ads - Pokročilý
Google Sheets - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

minimálne 2 rok

  • zodpovednosť, samostatnosť a spoľahlivosť
  • dôslednosť a systematickosť pri práci
  • proaktívny prístup
  • chuť neustále sa zlepšovať a vzdelávať sa
  • logické myslenie a spájanie si súvislostí
  • strategický a analytický základ
  • kreativita v hľadaní riešení

Ostatné:
Výhodou ak vieš pracovať s Google Tag Manager, Microsoft Ads, Sklik, Data Studio, SQL a Big Query.

Hy! Sme Hyperia! Tvoríme globálne online projekty, ktoré si sami navrhujeme, realizujeme aj financujeme. Naše weby a appky navštívi viac ako pol miliardy používateľov ročne v 40 krajinách sveta a neustále rastieme. Preto hľadáme do tímu šikovných ľudí – profesionálov, ktorých práca baví, a viac než striktným pravidlám dávajú prednosť uvoľnenej atmosfére a vzájomnej dôvere.

Pod hashtagom #hyperialife zdieľame informácie zo sveta technológií, marketingu, HR, projektového riadenia a fungovania v Hyperii. Prečítaj si náš blog hyperia.sk/hyperialife, vypočuj si Hyperia podcast, pozri si videá na YouTube alebo nám daj follow na Instagram, Facebook či LinkedIn.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Kontakt

ID: 4472807  Dátum zverejnenia: 12.2.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 900 EUR/mesiac