Product owner pre projekt Tastelist

Hyperia s.r.o.

Miesto práce
Práca z domu
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ASAP
2 000 EUR/mesiacPlat, resp. dohodnutá odmena závisí od úrovne dosiahnutých vedomostí, znalostí, zručností a dĺžky praxe. Okrem toho zvykneme dávať 2x ročne odmeny v zaujímavých sumách ;)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme bystrého, samostatného a kreatívneho product ownera, ktorý zvládne prevziať zodpovednosť za medzinárodný produkt Tastelist, stane sa hrdým vlastníkom a dotiahne úlohy do úspešného konca.

Tastelist je globálny komunitný web zameraný na recepty a chutné domáce varenie. Cieľom je prinášať návštevníkom inšpiráciu pre varenie a recepty z celého sveta v rodnom jazyku používateľa. V globálnom meradle je Tastelist zatiaľ menší projekt, no nechýbajú mu veľké ambície :), už teraz sa môžeme popýšiť skvelými výsledkami. Ak chceš vedieť viac, navštív www.tastelist.sk.

Ak si už pracoval na podobnej pozícii, máš skúsenosti s komunikáciou s developermi, pracoval si s road mapou, vytváral si funkcionality, vyhodnocoval si dáta v Data studiu alebo inom nástroji, resp. rozhodoval si sa na základe získaných dát, vieš čo je to MVP, vieš tvoriť user stories, plánovať, prioritizovať a si k tomu aj kreatívny, ozvi sa. Radi ťa spoznáme a dozvieme sa o tvojich skúsenostiach viac.

Čo bude tvoja úloha?
  • monitorovanie a analýza potrieb návštevníkov na webe
  • sledovanie konkurenčných aktivít
  • návrh funkcionalít pre projekt
  • podrobné rozpracovanie návrhu konkrétnych funkcionalít
  • spisovanie úloh pre scrum team
  • identifikácia MVP
  • definovanie user stories pre developerský tím
  • tvorba roadmapy spolu s tímom
  • kontrola splnenia akceptačných kritérií
  • sledovanie trendov a inovácií v oblasti vývoja webových technológií alebo aplikácií
  • aktívna komunikácia s developermi a ostatnými členmi tímu

  • práca s modernými technológiami
  • priateľský a vždy ochotný kolektív
  • flexibilný pracovný čas
  • možnosť ďalšieho vzdelávania, plne hradené školenia a konferencie
  • kurzy angličtiny priamo vo firme (formou online hodín)
  • ak prídeš do officu, môžeš si oddýchnuť pri hernej konzole, ping-pongu alebo stolnom futbale, prácu si vychutnáš pri kávičke v klimatizovanej kancelárii na dvoch 24" monitoroch, alebo na terase s výhľadom ;)
  • máme pravidelné spoločné raňajky a kopu zaujímavých teambuildingov a akcií, ak si zvedavý, pozri náš IG a FB účet

Ak ťa pozícia zaujala a chceš vedieť viac, pošli svoj životopis, motivačný list a súhlas so sprac. osob. údajov na: [email protected]. Po starostlivom posúdení sa ozveme vybraným kandidátom a pozveme ich do 1. kola. Súčasťou výberového procesu bude aj zadanie, ktoré je potrebné vypracovať medzi 1. a 2. kolom. Tešíme sa na teba!

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Google Sheets - Pokročilý
Google Analytics - Pokročilý
Google Data Studio - Pokročilý
HTML - Základy
CSS - Základy

Prax na pozícii/v oblasti

min. 1-2 roky na podobnej pozícii

  • analytické, koncepčné a strategické myslenie
  • výborné komunikačné zručnosti, porozumenie technických výrazov
  • skvelo zvládnutý time management
  • zodpovednosť, dôslednosť, samostatnosť
  • skúsenosti s agilnými metódami vývoja

Hy! Sme Hyperia! Tvoríme globálne online projekty, ktoré si sami navrhujeme, realizujeme aj financujeme. Naše weby a appky navštívi viac ako pol miliardy používateľov ročne v 40 krajinách sveta a neustále rastieme. Preto hľadáme do tímu šikovných ľudí – profesionálov, ktorých práca baví, a viac než striktným pravidlám dávajú prednosť uvoľnenej atmosfére a vzájomnej dôvere.

Pod hashtagom #hyperialife zdieľame informácie zo sveta technológií, marketingu, HR, projektového riadenia a fungovania v Hyperii. Prečítaj si náš blog hyperia.sk/hyperialife, vypočuj si Hyperia podcast, pozri si videá na YouTube alebo nám daj follow na Instagram, Facebook či LinkedIn.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Jana Čajková
Tel.: +421903137441
E-mail: poslať životopis
ID: 4438568  Dátum zverejnenia: 4.10.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 2 000 EUR/mesiac