Senior PPC špecialista

Hyperia s.r.o.

Miesto práce
Práca z domu
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
1 800 EUR/mesiacHorná hranica nie je určená, tá závisí od úrovne dosiahnutých vedomostí, znalostí, zručností a dĺžky praxe. Každoročne výšku platov prehodnocujeme a okrem toho zvykneme dávať 2x ročne odmeny v zaujímavých sumách.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do tímu hľadáme senior PPC špecialistu.

Práca PPC špecialistu už dávno nie je len o pridávaní kľúčových slov či o vymýšľaní reklamných textov. Vznikla u nás preto potreba nájsť skúseného človeka s analytickým skillom a zmyslom pre automatizáciu, ktorý nám pomôže túto potrebu naplniť. Máme totiž veľké ambície skvalitniť procesy automatizácie a hľadať v dátach aj tie najväčšie detaily, ktoré nám môžu zlepšiť výkonnosť kampaní v našich projektoch (Letáková divízia, Tastelist, Leadgen).

Koho teda hľadáme?

Do tímu hľadáme odborníka z PPC fachu, ktorý svojimi skúsenosťami s automatizáciou a automatickými bidovacími stratégiami prispeje k našej “transformácii” zabehnutých procesov. Zároveň by to mal byť technicky zdatný človek, ktorý sa rád hrabe v dátach, vie si spájať súvislosti, rozumie tomu, čo robí a skúsenosťami s BigQuery a SQL nás posunie dopredu.

Je to zároveň skvelá príležitosť pre realizáciu vlastných myšlienok a nápadov, takže ak máš aspoň 3 ročné skúsenosti a chuť podieľať sa na vylepšovaní projektov s veľkými budgetmi, ozvi sa nám. Zároveň ti ponúkame, v prípade záujmu, možnosť práce z domu.

Tvojou úlohou bude:
  • správa kampaní v Google Ads a v iných reklamných sieťach s dôrazom na ekonomický efekt
  • testovanie automatických bidovacích stratégií
  • optimalizácia PPC kampaní, testovanie kreatív a formátov, hľadanie najefektívnejších riešení
  • analýza dát v BigQuery s dôrazom na hľadanie vylepšení, ktoré skvalitnia marketingové kampane
  • implementovanie a testovanie zmien v automatickom spracovaní marketingových dát v BigQuery
  • vyhodnocovanie dát a ich vizualizácia
  • proaktívne vylepšovanie a nastavovanie procesov pomocou automatizácie
  • sledovanie nových trendov a príležitostí v platených kampaniach
  • reportovanie výsledkov a taskov
  • vzdelávanie v oblasti automatizácie, SQL, BigQuery, dátovej analytiky či umelej inteligencii s aplikáciu na PPC

  • spolupráca s najvyššou Google podporou, ktorá nám pomáha posúvať projekty ďalej
  • možnosť ďalšieho vzdelávania, plne hradené školenia a konferencie
  • kurzy angličtiny priamo vo firme (aj formou online hodín)
  • v office si môžeš oddýchnuť pri hernej konzole, VR, ping-pongu či stolnom futbale alebo na terase v centre mesta s kávičkou v ruke
  • pravidelné firemné raňajky a zaujímavé teambuildingy (pozri náš IG ;))

Všetky dokumenty (CV, motivačný list, súhlas so spracovaním osobných údajov) pošli na: [email protected]. Toto sú nevyhnutné podmienky k postúpeniu do výberového kola. Tešíme sa :)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

PPC, marketing

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Google Ads - Pokročilý
Google Analytics - Pokročilý
Facebook Ads - Pokročilý
Google Tag Manager - Pokročilý
Google Sheets - Pokročilý
Google Data Studio - Pokročilý
SQL - Pokročilý
BigQuery - Pokročilý
webová analytika - Základy

Prax na pozícii/v oblasti

na podobnej pozícii aspoň 3 roky

  • zodpovednosť, samostatnosť a spoľahlivosť
  • dôslednosť a systematickosť pri práci
  • proaktívny prístup
  • chuť neustále sa zlepšovať a vzdelávať sa
  • logické myslenie a spájanie si súvislostí
  • analytické a strategické talenty
  • kreativita v hľadaní riešení

Za pridanú hodnotu považujeme, pokiaľ máš skúsenosti s PPC Bee či Google Ads scripts

Hy! Sme Hyperia! Tvoríme globálne online projekty, ktoré si sami navrhujeme, realizujeme aj financujeme. Naše weby a appky navštívi viac ako pol miliardy používateľov ročne v 40 krajinách sveta a neustále rastieme. Preto hľadáme do tímu šikovných ľudí – profesionálov, ktorých práca baví, a viac než striktným pravidlám dávajú prednosť uvoľnenej atmosfére a vzájomnej dôvere.

Pod hashtagom #hyperialife zdieľame informácie zo sveta technológií, marketingu, HR, projektového riadenia a fungovania v Hyperii. Prečítaj si náš blog hyperia.sk/hyperialife, vypočuj si Hyperia podcast, pozri si videá na YouTube alebo nám daj follow na Instagram, Facebook či LinkedIn.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Kontakt

ID: 4403964  Dátum zverejnenia: 27.10.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 800 EUR/mesiac