UX dizajnér

Hyperia s.r.o.

Miesto práce
Práca z domu
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
Od 1 500 EUR/mesiacZákladná zložka mzdy na tejto pozícii je od 1 500€ brutto mesačne. Horná hranica závisí od úrovne dosiahnutých vedomostí, znalostí, zručností a dĺžky praxe. Okrem toho zvykneme dávať 2x ročne odmeny v zaujímavých sumách ;). Poznámka pre skúsených profesionálov: Ak ťa daná pozícia oslovila a uvedené požiadavky nielen spĺňaš, ale ich aj ďaleko prekračuješ, ozvi sa. Radi sa s tebou stretneme a pripravíme ti osobitnú finančnú ponuku.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Koho hľadáme?
Do produktového tímu hľadáme skúseného kolegu, ktorý zvládne riešiť UX výzvy na našom medzinárodnom projekte Kimbino (https://www.kimbino.green/). Na základe dát a používateľského výskumu budeš navrhovať dizajn webov tak, aby bol pre používateľov čo najatraktívnejší a radi sa vracali k nám :). Si človek, ktorý rád sleduje najnovšie trendy v oblasti UX, zaujíma ťa, ako sa správajú používatelia na weboch a rád navrhuješ funkčné riešenia? Tak sa nám ozvi. Uvítame odkazy na tvoju prácu a hodíme spoločnú reč...

Náplň práce:
Ako Produktový UX dizajnér budeš efektívne riešiť požiadavky na vylepšenie UX android aplikácie a webov cielené na zvýšenie spokojnosti zákazníkov a dosiahnutie strategických cieľov dohodnutých s biznis tímom. Čo všetko do toho spadá?
  • monitorovanie, analyzovanie správania našich používateľov
  • identifikáciu slabých UX častí
  • prípravu návrhov cez wireframes a klikateľné prototypy
  • vykonávanie používateľského testovania s využitím výskumných metód
  • vyhodnocovanie testovaní a implementovaných riešení
  • spracovanie a interpretovanie získaných údajov
  • spisovanie špecifikácií a zadaní pre developerov

Očakávame, že budeš prichádzať aj s vlastnými nápadmi ako naše ciele dosiahnuť. Pri ich plnení budeš aktívne spolupracovať s kolegami z produktového tímu, grafikom, programátormi, interným marketingovým oddelením ako aj s externými dodávateľmi. V neposlednom rade bude tvojou úlohou tiež sledovať aktuálne trendy v oblasti UX, vývoja webových technológií alebo aplikácií.

  • práca na vlastných projektoch spoločnosti (žiadne naťahovanie sa s klientom a termíny postavené na hlavu, časový aj finančný budget máme vo vlastnej réžii)
  • flexibilný pracovný čas
  • možnosť sebarealizácie, spolupráca pri navrhovaní projektov, kariérny rast
  • možnosť ďalšieho vzdelávania, plne hradené školenia a konferencie
  • kurzy angličtiny priamo vo firme
  • práca v mladom kolektíve, užiješ si kopu teambuildingov a ďalších akcií
  • ak prídeš do officu, prácu si môžeš vychutnáť pri kávičke v klimatizovanej kancelárii na dvoch 24" monitoroch a pochutiny platíme my

Ak ťa ponuka zaujala, pošli svoj životopis spolu s motivačným listom a odkazmi na svoje práce (portfólio) na [email protected]. Nezabudni na Súhlas so spracovaním osobných údajov. Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov. Tešíme sa!

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Google Analytics - Pokročilý
Google Optimize - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

min. 2 ročná skúsenosť ako UX dizajnér (skúsenosť s použív. testovaním a s prácou v dizajn nástr.)

  • výborné analytické myslenie a logické myslenie, spájanie si súvislostí
  • dôslednosť a systematickosť pri práci
  • samostatnosť a spoľahlivosť
  • dobre zvládnutý time management
  • vynikajúce komunikačné schopnosti a asertivita

Hy! Sme Hyperia! Tvoríme globálne online projekty, ktoré si sami navrhujeme, realizujeme aj financujeme. Naše weby a appky navštívi viac ako pol miliardy používateľov ročne v 40 krajinách sveta a neustále rastieme. Preto hľadáme do tímu šikovných ľudí – profesionálov, ktorých práca baví, a viac než striktným pravidlám dávajú prednosť uvoľnenej atmosfére a vzájomnej dôvere.

Pod hashtagom #hyperialife zdieľame informácie zo sveta technológií, marketingu, HR, projektového riadenia a fungovania v Hyperii. Prečítaj si náš blog hyperia.sk/hyperialife, vypočuj si Hyperia podcast, pozri si videá na YouTube alebo nám daj follow na Instagram, Facebook či LinkedIn.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Kontakt

ID: 4102888  Dátum zverejnenia: 3.12.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac