Analytik online výnosov

Hyperia s.r.o.

Miesto práce
Práca z domu
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
1 100 - 1 500 EUR/mesiacHorná hranica závisí od úrovne dosiahnutých vedomostí, znalostí, zručností a dĺžky praxe. Okrem toho zvykneme dávať 2x ročne odmeny v zaujímavých sumách ;). Poznámka pre skúsených profesionálov: Ak ťa daná pozícia oslovila a uvedené požiadavky nielen spĺňaš ale ich aj ďaleko prekračuješ, ozvi sa. Radi sa s tebou stretneme a pripravíme ti osobitnú finančnú ponuku.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme zvedavého, analyticky zmýšľajúceho človeka, ktorý rád pracuje s číslami a dátami, zamýšľa sa nad ich interpretáciou a zároveň mu nie je cudzie plniť rutinné, pravidelné úlohy alebo “zdvihnúť telefón”.

O čo ide?
Budeš zastrešovať správu monetizačných platforiem na našich weboch https://www.kimbino.green/active-countries, ich testovanie, vyhodnocovanie či kombinovanie, s jasným cieľom zvyšovať príjmy a rozširovať možnosti monetizácie v súlade so strategickými cieľmi a smerovaním celého projektu. V tvojej pracovnej náplni sa bude striedať správa reklamných bannerov či iných zdrojov online výnosov na weboch spolu s iniciatívnym navrhovaním vylepšení nášho systému na prácu s nimi. Okorení to tvoja schopnosť kombinovať dáta zo všemožných rozhraní,vyhodnocovať ich a prijať na základe nich rozhodnutia, ktoré prinesú výsledky. Okrem toho využiješ aj svoje komunikačné zručnosti a oprášiš angličtinu pri dohadovaní týchto reklamných spoluprác po celom svete. Ak sa do toho dokážeš ponoriť a budeš mať chuť si navrhnuté experimenty aj sám “vyklikať” budeme si rozumieť. Tak čo, pozdáva sa ti táto práca? Ak áno, ozvi sa, na pohovore ti povieme ešte viac ;).

  • práca s modernými technológiami
  • flexibilný pracovný čas
  • možnosť ďalšieho vzdelávania, plne hradené školenia a konferencie
  • kurzy angličtiny platené firmou
  • zaujímavé teambuildingy a akcie (pozri náš IG a FB účet)
  • ak budeš chcieť chodiť do officu, využiješ moderné vybavenie kancelárie i oddychové zóny Hyperie priamo v centre mesta (mrkni naše kancelárie na webe v časti "Prejdi sa u nás")

Ak ťa táto pozícia zaujala, pošli svoj životopis, motivačný list spolu so súhlasom so spracovaním osobných údajov na: [email protected]. Ak si ťa vyberieme, bude treba vypracovať zadanie, tak s tým počítaj ;). Ideálne, keď do životopisu uvedieš rovno aj referencie. Tešíme sa!

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Google Sheets - Expert
Google Analytics - Pokročilý
Google AdSense - Pokročilý
AdManager - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

min. 2 roky na podobnej pozícii

  • analytické myslenie, orientácia v dátach
  • bystrosť a logické myslenie
  • systematickosť pri práci
  • proaktivita a iniciatívnosť
  • trpezlivosť pri repetitívnych úlohách
  • skúsenosti s inými reklamnými systémami ako je AdSense, AdManager sú vítané
  • angličtina na komunikačnej úrovni (B2) nutná, ďalšie jazyky sú veľkou výhodou

Hy! Sme Hyperia! Tvoríme globálne online projekty, ktoré si sami navrhujeme, realizujeme aj financujeme. Naše weby a appky navštívi viac ako pol miliardy používateľov ročne v 40 krajinách sveta a neustále rastieme. Preto hľadáme do tímu šikovných ľudí – profesionálov, ktorých práca baví, a viac než striktným pravidlám dávajú prednosť uvoľnenej atmosfére a vzájomnej dôvere.

Pod hashtagom #hyperialife zdieľame informácie zo sveta technológií, marketingu, HR, projektového riadenia a fungovania v Hyperii. Prečítaj si náš blog hyperia.sk/hyperialife, vypočuj si Hyperia podcast, pozri si videá na YouTube alebo nám daj follow na Instagram, Facebook či LinkedIn.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Kontakt

ID: 4022844  Dátum zverejnenia: 7.4.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 100 EUR/mesiac