Stážista do PPC tímu

Hyperia s.r.o.

Miesto práce
Na bráne 8665/4, 010 01 Žilina
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády), internship, stáž
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
3,5 EUR/hod.Plus odmena podľa šikovnosti. Stáž bude trvať 2 mesiace a ráta sa s cca 80 hod. odpracovaných za mesiac. Potom sa uvidí, čo ďalej a aké možnosti ti ponúkneme.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Si študent alebo nadšenec online marketingu a nemáš ešte plány na leto? Tak poď k nám. Hľadáme šikovného makača do PPC tímu. Máme kopec zaujímavých projektov s vysokou návštevnosťou s globálnym rozsahom a potrebujeme pomôcť. S radosťou ťa naučíme všetko, čo k tomu patrí. Máš obrovskú šancu ponoriť sa do online sveta a zažiť na vlastnej koži ako to funguje v praxi. Ide o platenú stáž a ak si sadneme a bude všetko klapať, môžeme spoluprácu preklopiť na dlhšie obdobie s iným ohodnotením. Tak čo, ideš do toho?

- unikátna príležitosť naučiť sa základy PPC marketingu
- práca v priateľskom mladom kolektíve
- zdieľanie know-how od seniorných kolegov
- príjemné pracovné prostredie v centre mesta
- flexibilný pracovný čas
- a mnoho ďalších benefitov (stolný futbal/tenis, playko, klavír, firemné kolobežky, káva a čaj, raňajky, ovocie, príspevok na kino atď.)

Vypracuj zadanie, ktoré nájdeš u nás na stránke www.hyperia.sk/kariera/stazista ako najlepšie vieš, pošli svoje CV a pár slov o sebe na [email protected] Zadanie si najskôr skopíruj k sebe a potom pošli link na svoje vypracovanie. A nezabudni na Súhlas so spracovaním osobných údajov. Budeme kontaktovať len vybraných uchádzačov, ktorí splnia podmienky a pošlú všetko. Tešíme sa!

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

- teoretické znalosti z oblasti online marketingu
- samostatnosť a zodpovednosť
- proaktívny prístup a analytické myslenie
- chuť neustále na sebe makať a vzdelávať sa

Sme Hyperia Group - skupina firiem, ktorá vyvíja a prevádzkuje globálne internetové projekty. Nie sme žiadni začiatočníci :), už dnes majú naše portály návštevnosť vyše štvrť miliardy používateľov ročne (sme prítomní v cca 40 krajinách) a hodnota nášho obratu je už osemciferná. Máme však chuť, flexibilitu a ambície typického startup-u. Nemáme cudzích investorov, všetko sme vybudovali sami a sami sa sebe aj zodpovedáme. To, čo robíme nás neskutočne baví :).

Spokojnosť ľudí je pre nás veľmi dôležitá. Uvedomujeme si, že to najcennejšie, čo máme sú ľudia, ktorí u nás pracujú. Považujeme za našu povinnosť, umožniť im rast, podporovať ich talent a rozvoj. Preto vytvárame prostredie, do ktorého sa radi vracajú, vzájomne sa dopĺňajú, podporujú a motivujú. Nechceme, aby museli robiť kompromis medzi prácou a životom. Áno, svet je rýchly a my chceme patriť k najlepším, no nezabúdame sa pri tom zabaviť. Práca, ktorá baví, je snom každého. Presne o to sa v Hyperii snažíme.

...viac ako fungujeme a atmosféru u nás si môžeš pozrieť našom webe alebo na FB (https://sk-sk.facebook.com/hyperiask/) a IG (https://www.instagram.com/hyperialife/).

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Na bráne 8665/4
01008 Žilina
ID: 3929585  Dátum zverejnenia: 26.6.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 3,5 EUR/hod.