PHP Developer

Hyperia s.r.o.

Miesto práce
Práca z domu
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
2 000 - 3 000 EUR/mesiacHorná hranica závisí od úrovne dosiahnutých vedomostí, znalostí, zručností a dĺžky praxe. Okrem toho zvykneme dávať 2x ročne odmeny v zaujímavých sumách ;). Poznámka pre skúsených profesionálov: Ak ťa daná pozícia oslovila a uvedené požiadavky nielen spĺňaš, ale ich aj ďaleko prekračuješ, ozvi sa. Radi sa s tebou stretneme a pripravíme ti osobitnú finančnú ponuku.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho IT oddelenia hľadáme skúsených PHP developerov pre naše vlastné projekty. Pomôžeš nám vyvíjať naše interné systémy, ktoré zabezpečujú chod celého ekosystému od zberu dát cez štatistiky až po komunikačné kanály v podobe mailingového a SMS systému. Našimi primárnymi jazykmi sú PHP a Python. Bude skvelé, ak poznáš niektorý z PHP frameworkov (Yii2, Laravel, Symfony, ...) ale nie je to podmienka. Na ukladanie dát používame relačné, ale aj nerelačné databázy (MySQL, Elasticsearch) a na cachovanie Redis príp. Memcached. Projekty máme cez Gitlab CI/CD prepojené s automatickým testovaním a nasadzovaním, pracujeme s GIT-om. Nemali by ti byť cudzie pojmy ako OOP, MVC alebo Composer, budeš ich totiž pri svojej práci potrebovať. Integrovali sme do našej práce metodiku scrum a kanban a náš team je z toho nadšený. Ozvi sa!

  • nadštandardné finančné ohodnotenie
  • práca na vlastných projektoch (žiadne naťahovanie sa s klientom a termíny postavené na hlavu, časový aj finančný budget máme vo vlastnej réžii)
  • práca s modernými technológiami - snažíme sa naše projekty posúvať neustále vpred
  • pružná pracovná doba (aj kopec homeofficu)
  • možnosť sebarealizácie, spolupráca pri navrhovaní projektov
  • možnosť ďalšieho vzdelávania, plne hradené školenia a konferencie
  • kurzy angličtiny priamo vo firme
  • práca v priateľskom kolektíve, užiješ si kopu teambuildingov a ďalších super akcií
  • prácu si vychutnáš pri kávičke v klimatizovanej kancelárii na dvoch 24" monitoroch a pochutiny platíme my
  • ešte niečo ti chýba? tak príď s novým nápadom ;)

Svoj životopis a niečo o sebe pošli na adresu [email protected] s predmetom “PHP Developer”. Nezabudni súhlas so spracovaním osobných údajov. Ak sám ohodnotíš svoj skill, bolo by to super :). Tešíme sa!

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

PHP - Pokročilý
HTML - Pokročilý
CSS - Pokročilý
MySQL - Pokročilý

Počet rokov praxe

3

  • zodpovednosť
  • dodržiavanie termínov a dohôd
  • schopnosť a chuť hľadať efektívne riešenia komplexných úloh
  • motivácia sledovať a používať nové IT technológie
  • logické myslenie
  • chuť na sebe pracovať a vzdelávať sa

Hy! Sme Hyperia! Tvoríme globálne online projekty, ktoré si sami navrhujeme, realizujeme aj financujeme. Naše weby a appky navštívi viac ako pol miliardy používateľov ročne v 40 krajinách sveta a neustále rastieme. Preto hľadáme do tímu šikovných ľudí – profesionálov, ktorých práca baví, a viac než striktným pravidlám dávajú prednosť uvoľnenej atmosfére a vzájomnej dôvere.

Pod hashtagom #hyperialife zdieľame informácie zo sveta technológií, marketingu, HR, projektového riadenia a fungovania v Hyperii. Prečítaj si náš blog hyperia.sk/hyperialife, vypočuj si Hyperia podcast, pozri si videá na YouTube alebo nám daj follow na Instagram, Facebook či LinkedIn.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Kontakt

ID: 3858496  Dátum zverejnenia: 17.5.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 2 000 EUR/mesiac