Financial Analyst

Hyperia s.r.o.

Miesto práce
Na bráne, Žilina
Termín nástupu
november/december 2019
Mzdové podmienky (brutto)
od 1100 € (záleží od skúseností)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme k sebe do kancelárie samostatnú a komunikatívnu Finančnú analytičku s analytickými schopnosťami. Ak vieš robiť v účtovnom programe OMEGA, orientuješ sa bezproblémovo v číslach, logicky uvažuješ, si pedantná a efektívna, dodržiavaš termíny a v neposlednom rade doťahuješ veci do zdarného konca, tak daj o sebe vedieť. Tešíme sa!

Tvojou úlohou bude:
  • alokácia nákladov a výnosov podľa projektov
  • spracovanie a evidencia dokladov
  • zabezpečenie podkladov do účtovníctva
  • vystavovanie faktúr (Omega)
  • komunikácia s partnermi
  • sledovanie splatnosti pohľadávok
  • komunikácia a nastavovanie postupov v účtovníctve
  • úhrada zahraničných faktúr cez platobné brány
  • export zostav z účtovného programu Omega
  • spracovanie cestovných príkazov
  • zodpovednosť za pokladničnú hotovosť
  • zabezpečenie zmluvnej dokumentácie

  • priestor na sebarealizáciu a vzdelávanie
  • prácu v skvelom mladom kolektíve
  • flexibilný pracovný čas
  • možnosť práce aj z domu
  • uvoľnená a priateľská atmosféra
  • jazykové vzdelávanie priamo vo firme (angličtina)
  • veľa firemných benefitov (výborná kávička, kalčeto, playko, ovocie, raňajky, chatovačky a iné)

Iba ak spĺňaš vyššie uvedené požiadavky, pošli svoj životopis spolu s motivačným listom a súhlasom so spracovaním osobných údajov na [email protected]. Budeme odpovedať len vybraným uchádzačom. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Ekonomické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
OMEGA - Pokročilý

Počet rokov praxe

1

  • samostatnosť, komunikatívnosť
  • analytické schopnosti
  • orientácia v číslach, logické myslenie
  • pedantnosť, doťahovanie vecí do zdarného konca
  • schopnosť dodržiavať termíny

Hy! Sme Hyperia! Tvoríme globálne online projekty, ktoré si sami navrhujeme, realizujeme aj financujeme. Naše weby a appky navštívi viac ako pol miliardy používateľov ročne v 40 krajinách sveta a neustále rastieme. Preto hľadáme do tímu šikovných ľudí – profesionálov, ktorých práca baví, a viac než striktným pravidlám dávajú prednosť uvoľnenej atmosfére a vzájomnej dôvere.

Pod hashtagom #hyperialife zdieľame informácie zo sveta technológií, marketingu, HR, projektového riadenia a fungovania v Hyperii. Prečítaj si náš blog hyperia.sk/hyperialife, vypočuj si Hyperia podcast, pozri si videá na YouTube alebo nám daj follow na Instagram, Facebook či LinkedIn.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Kontakt

ID: 3769649  Dátum zverejnenia: 23.9.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: od 1100 € (záleží od skúseností)