Web developer

Hyperia s.r.o.

Miesto práce
Práca z domu
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1000,- €

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Koho hľadáme?
Hľadáme freelancera, ktorý by nám chcel pomôcť s kódovaním webov. Najskôr sa zaučíš s našou webdeveloperkou (to si prekvapený, čo?:)), ktorá ti predstaví projekty, na ktorých budeš pracovať a vysvetlí všetko potrebné. Ideálne je, ak budeš môcť chodiť k nám do firmy (sme v ZA) aspoň zo začiatku, kým sa neoťukáme. Ak by si s tým mal z nejakého dôvodu problém, riešenie je online call. Uprednostňujeme však osobný kontakt. Lepšie raz ukázať, ako dvakrát volať. Tvoja práca bude z veľkej časti "kóderského typu", ale ak by si vedel prispieť aj grafikou, niečo ti namixujeme :). Nie je to však podmienka. Skúsenosti s grafikou sú výhodou.

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:
Potrebujeme, aby si vedel nakódiť web. Dostaneš grafiku, s ktorou sa musíš popasovať a spod tvojich rúk musí vyjsť hotový produkt. Funkčný web, na ktorom môžu byť rôzne fičurky, pohyblivé prvky, floating boxy a podobne. Taký zdravý štandard. Budeš potrebovať aj základy z PHP kvôli frameworku, na ktorom máme zopár webov. Pre teba to bude ale easy ;).

Tvojou úlohou bude:
  • spracovanie webových stránok - privedenie designu k životu
  • tvorba templatov pre potreby mailingu, kódenie HTML šablón (skôr výnimočne)
  • zodpovednosť za správnosť obsahu na pridelených webových projektoch
  • kontrola funkčnosti pridelených projektov
  • správa webov - úpravy obsahu, aktualizácia

  • možnosť pracovať na zaujímavých projektoch
  • práca v rýchlorastúcej firme a v skvelom mladom kolektíve
  • uvoľnená a priateľská atmosféra
  • flexibilný pracovný čas a možnosť práce z domu
  • ak sa budeš zdržiavať vo firme, zahráš si aj playko, či stolný futbal, vykvasíš na terase, tulivaku, či na hojdačke a popri tom si zabiješ dvojité espresso :))

V prípade, že spĺňaš vyššie uvedené požiadavky, pošli svoj životopis a do mailu nám napíš niečo o sebe, nech sa lepšie zoznámime už pri prvom kontakte (ak už máš skúsenosť s niečím podobným, určite to do mailu napíš). K tomu pripoj súhlas so spracovaním osobných údajov a pošli to všetko na [email protected].

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

HTML - Pokročilý
CSS - Pokročilý
JavaScript - Pokročilý
PHP - Základy
Adobe Photoshop - Základy

  • zodpovednosť, spoľahlivosť, samostatnosť
  • logické myslenie
  • tímový hráč
  • Bootstrap - pokročilý
  • skúsenosti s používaním Frameworku výhodou
  • skúsenosť s "cross-browser compatibility" výhodou

Hy! Sme Hyperia! Tvoríme globálne online projekty, ktoré si sami navrhujeme, realizujeme aj financujeme. Naše weby a appky navštívi viac ako pol miliardy používateľov ročne v 40 krajinách sveta a neustále rastieme. Preto hľadáme do tímu šikovných ľudí – profesionálov, ktorých práca baví, a viac než striktným pravidlám dávajú prednosť uvoľnenej atmosfére a vzájomnej dôvere.

Pod hashtagom #hyperialife zdieľame informácie zo sveta technológií, marketingu, HR, projektového riadenia a fungovania v Hyperii. Prečítaj si náš blog hyperia.sk/hyperialife, vypočuj si Hyperia podcast, pozri si videá na YouTube alebo nám daj follow na Instagram, Facebook či LinkedIn.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Kontakt

ID: 3602935  Dátum zverejnenia: 19.2.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1000,- €