PHP senior developer

Hyperia s.r.o.

Miesto práce
Ružomberok
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
od 1400 € (výška osobného ohodnotenia závisí od úrovne dosiahnutých vedomostí, znalostí, zručností a dĺžky praxe)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Máš skúsenosti s vývojom webových aplikácií a trúfaš si skrotiť stovky tisíc záznamov denne? Zaujíma ťa oblasť webových technológií a chceš si vedomosti v nej ďalej rozvíjať? Ak si na obe otázky odpovedal áno, si na správnom mieste :). Áno vieme, na PHP jazyk sme počuli už rôzne vtipy. Zaujal ťa ale JavaScript? To je skvelá správa pretože na jednom z našich globálnych projektov vyvíjame komponent v Node.js.

Programovať budeš hlavne v PHP vo frameworku Yii 2, prípadne Nette. Pri vytváraní vzhľadu systémov využiješ Bootstrap a všetky ostatné prvky naštýluješ v CSS. Samozrejme, nájdeš u nás aj veľa JavaScriptu spolu s jQuery. Svoje projekty budeš revízovať v GIT-e. Nemali by ti byť cudzie ani pojmy ako OOP, MVC alebo Composer, budeš ich totiž pri svojej práci potrebovať. Integrovali sme do našej práce metodiku scrum a kanban a náš team je z toho nadšený. Aj na toto sa môžeš tešiť :).

Ponúkame možnosť čiastočnej práce z domu. Na začiatku je potrebné, aby si pochopil systém práce a o čo nám ide - čiže bude potrebná tvoja osobná účasť v ZA. Potom už môžeš pracovať z domu. Môžeme ti prispieť na bývanie a cestovanie. Všetko je to vecou dohody.

  • nadštandardné finančné ohodnotenie
  • práca na vlastných projektoch spoločnosti - žiadne naťahovanie sa s klientom a termíny postavené na hlavu
  • pružná pracovná doba
  • možnosť sebarealizácie, spolupráca pri navrhovaní projektov, kariérny rast
  • možnosť ďalšieho vzdelávania, plne hradené školenia a konferencie
  • kurzy angličtiny priamo vo firme
  • práca v mladom kolektíve, užiješ si kopu teambuildingov a ďalších akcií
  • za hranie frisbee a stolného futbalu ti budeme platiť
  • tréningy vo vlastnom workout parku
  • brainstorming priamo v našej novučkej meetingovke na vakoch alebo na terase
  • prácu si vychutnáš pri kávičke v klimatizovanej kancelárii na dvoch 24" monitoroch a pochutiny platíme my
  • programátorky v kolektíve :)

Svoj životopis alebo niečo o sebe pošli na adresu [email protected] s predmetom “PHP developer”. Ak sám ohodnotíš tvoj skill, bolo by to super :). Hľadáme skillerov ale i šikovný junior sa u nás uplatní. Ak náhodou váhaš, príď sa k nám pozrieť. Nemáš čo stratiť. Odpovieme rýchlo, môžeš sa spoľahnúť. Ozvi sa.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

IT

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

PHP - Pokročilý
MySQL - Pokročilý
JavaScript - Pokročilý
HTML - Pokročilý
CSS - Pokročilý
AJAX - Základy

  • zodpovednosť
  • dodržiavanie termínov a dohôd
  • schopnosť a chuť hľadať efektívne riešenia komplexných úloh
  • motivácia sledovať a používať nové IT technológie
  • logické myslenie
  • chuť na sebe pracovať a vzdelávať sa

Hy! Sme Hyperia! Tvoríme globálne online projekty, ktoré si sami navrhujeme, realizujeme aj financujeme. Naše weby a appky navštívi viac ako pol miliardy používateľov ročne v 40 krajinách sveta a neustále rastieme. Preto hľadáme do tímu šikovných ľudí – profesionálov, ktorých práca baví, a viac než striktným pravidlám dávajú prednosť uvoľnenej atmosfére a vzájomnej dôvere.

Pod hashtagom #hyperialife zdieľame informácie zo sveta technológií, marketingu, HR, projektového riadenia a fungovania v Hyperii. Prečítaj si náš blog hyperia.sk/hyperialife, vypočuj si Hyperia podcast, pozri si videá na YouTube alebo nám daj follow na Instagram, Facebook či LinkedIn.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Kontakt

ID: 3457642  Dátum zverejnenia: 20.9.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: od 1400 € (výška osobného ohodnotenia závisí od úrovne dosiahnutých vedomostí, znalostí, zručností a dĺžky praxe)