PHP senior Developer

Hyperia s.r.o.

Miesto práce
Žilina
Termín nástupu
ihneď
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
od 1400

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Máš skúsenosti s vývojom webových aplikácií a trúfaš si skrotiť stovky tisíc záznamov denne? Zaujíma ťa oblasť webových technológií a chceš si vedomosti v nej ďalej rozvíjať? Ak si na obe otázky odpovedal áno, si na správnom mieste :).

Programovať budeš hlavne v PHP vo frameworku Yii 2, prípadne Nette. Pri vytváraní vzhľadu systémov využiješ Bootstrap a všetky ostatné prvky naštýluješ v CSS. Samozrejme, nájdeš u nás aj veľa JavaScriptu spolu s jQuery. Svoje projekty budeš revízovať v GIT-e. Nemali by ti byť cudzie ani pojmy ako OOP, MVC alebo Composer, budeš ich totiž pri svojej práci potrebovať. Integrovali sme do našej práce metodiku scrum a kanban a náš team je z toho nadšený. Aj na toto sa môžeš tešiť :).

- nadštandardné finančné ohodnotenie
- práca na vlastných projektoch spoločnosti - žiadne naťahovanie sa s klientom a termíny postavené na hlavu
- pružná pracovná doba
- možnosť sebarealizácie, spolupráca pri navrhovaní projektov, kariérny rast
- možnosť ďalšieho vzdelávania, plne hradené školenia a konferencie
- kurzy angličtiny priamo vo firme
- práca v mladom kolektíve, užiješ si kopu teambuildingov a ďalších akcií
- za hranie frisbee a stolného futbalu ti budeme platiť
- tréningy vo vlastnom workout parku
- brainstorming priamo v našej novučkej meetingovke na vakoch alebo na terase
- prácu si vychutnáš pri kávičke v klimatizovanej kancelárii na dvoch 24" monitoroch a pochutiny platíme my
- programátorky v kolektíve :)

Svoj životopis alebo niečo o sebe pošli na adresu jana.cajkova@hyperia.sk s predmetom “PHP developer”. Ak sám ohodnotíš tvoj skill, bolo by to super :). Hľadáme skillerov ale i šikovný junior sa u nás uplatní. Ak náhodou váhaš, príď sa k nám pozrieť. Nemáš čo stratiť. Odpovieme rýchlo, môžeš sa spoľahnúť. Ozvi sa.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

15.8.2018 (ostáva ešte 25 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

PHP - pokročilý
MySQL - pokročilý
JavaScript - pokročilý
HTML - pokročilý
CSS - pokročilý
AJAX - základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- zodpovednosť
- dodržiavanie termínov a dohôd
- schopnosť a chuť hľadať efektívne riešenia komplexných úloh
- motivácia sledovať a používať nové IT technológie
- logické myslenie
- chuť na sebe pracovať a vzdelávať sa

Počas jari v 2013 sa zrodila spoločnosť Hyperia s.r.o. Miesto, kde sa stretávajú ľudia, ktorí sa chcú rozvíjať a patriť k najlepším. Sme leader v oblasti LeadGeneration na Slovensku a v Česku, úspešne sme vstúpili do Španielska. Okrem toho máme projekty aj v Maďarsku, Poľsku, Slovinsku, Portugalsku či dokonca v Mexiku :).

Spokojnosť ľudí je pre nás veľmi dôležitá. Uvedomujeme si, že to najcennejšie, čo máme sú ľudia, ktorí u nás pracujú. Považujeme za našu povinnosť, umožniť im rast, podporovať ich talent a rozvoj. Preto vytvárame prostredie, do ktorého sa radi vracajú, vzájomne sa dopĺňajú, podporujú a motivujú. Nechceme, aby museli robiť kompromis medzi prácou a životom. Áno, svet je rýchly a my chceme patriť k najlepším, no nezabúdame sa pri tom zabaviť. Práca, ktorá baví, je snom každého. Presne o to sa v Hyperii snažíme.

...viac ako fungujeme a atmosféru u nás si môžeš pozrieť našom webe alebo na FB (https://sk-sk.facebook.com/hyperiask/) a IG (https://www.instagram.com/hyperialife/).

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Na bráne 8665/4
01001 Žilina

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Jana Čajková
E-mail: poslať životopis
ID: 3443889   Dátum zverejnenia: 9.7.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   od 1400