PPC špecialista

Hyperia s.r.o.

Miesto práce
Univerzitná 8498/25, okres Žilina
Termín nástupu
začiatok augusta 2017
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Plánovanie a navrhovanie exportných PPC kampaní vo všetkých možných jazykoch.
Tvojou úlohou bude plánovať a navrhovať kampane pre rôzne krajiny od Ruska po Mexiko. Samozrejmosťou bude aj ich vyhodnocovanie a optimalizácia. Budeš poctivo sledovať nastavené KPI a zasahovať v čase, ak niečo nebude hrať do karát. ROI bude tvoja mantra :)

  • prácu na vlastných projektoch spoločnosti - žiadne naťahovanie sa s klientom a termíny postavené na hlavu
  • čiastočne pružnú pracovnú dobu
  • možnosť sebarealizácie, spoluprácu pri navrhovaní projektov
  • možnosť ďalšieho vzdelávania, plne hradené školenia a konferencie
  • kurzy angličtiny priamo vo firme
  • prácu v mladom kolektíve, užiješ si kopu teambuildingov a ďalších akcií
  • za hranie frisbee a stolného futbalu ti budeme platiť
  • máme vlastný workout park, kde si môžeš zacvičiť
  • brainstorming na ihrisku hneď vedľa firmy
  • prácu si vychutnáš pri kávičke v klimatizovanej kancelárii na dvoch 24" monitoroch

Svoj životopis spolu s popisom, prečo by sme mali prijať práve Teba, pošli na adresu [email protected] s predmetom “PPC špecialista”. Prilož aj certifikáty alebo akékoľvek poľahčujúce informácie :) Tešíme sa na Teba.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

marketing

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Google Ads - Pokročilý
Google Analytics - Základy

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

  • orientácia na výsledky
  • bystrosť a logické myslenie
  • zodpovednosť a pracovitosť
  • záujem vzdelávať sa
  • a v neposlednom rade zdravý sedliacky rozum :)

Hy! Sme Hyperia! Tvoríme globálne online projekty, ktoré si sami navrhujeme, realizujeme aj financujeme. Naše weby a appky navštívi viac ako pol miliardy používateľov ročne v 40 krajinách sveta a neustále rastieme. Preto hľadáme do tímu šikovných ľudí – profesionálov, ktorých práca baví, a viac než striktným pravidlám dávajú prednosť uvoľnenej atmosfére a vzájomnej dôvere.

Pod hashtagom #hyperialife zdieľame informácie zo sveta technológií, marketingu, HR, projektového riadenia a fungovania v Hyperii. Prečítaj si náš blog hyperia.sk/hyperialife, vypočuj si Hyperia podcast, pozri si videá na YouTube alebo nám daj follow na Instagram, Facebook či LinkedIn.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Kontakt

ID: 3097390  Dátum zverejnenia: 17.7.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou