Obchodný manažér

HypeDress s.r.o.

Banskobystrický kraj, Trnavský kraj, Nitriansky kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
Dohodou
Priemerná provízia úspešného obchodníka sa pohybuje od 2200€ do 2500 €/mesiac.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- vyhľadávať a aktívne jednať s predstaviteľmi športových klubov, starostami obcí a miest, s riaditeľmi škôl.
- sprostredkovávať im originálne športové a voľnočasové oblečenie, ako dresy, reprezentačné a tréningové súpravy, mikiny, tréningové a telocvičné pomôcky a zariadenie a iné.
- budovať dlhodobú spoluprácu s partnermi.
- podieľať sa vlastnými rozhodnutiami na vytváraní originálneho športového oblečenia, byť ich súčasťou aj spoluautorom.

- provízie z predaja,
- manažérsky motivačný program, dávame možnosť úspešnému obchodníkovi vytvoriť si vo svojom regióne v krátkej dobe vlastný predajný tím
- zľava na firemné produkty,
- flexibilný začiatok/koniec pracovnej doby,
- vzdelávacie kurzy, školenia,
- príspevok na vzdelávanie,
- firemné akcie,
- individuálne rozvrhnutie pracovného času,
- vlastná organizácia náplne práce,
- profesijný/osobný koučing, prvý mesiac priamo so zakladateľom.

Ak hľadáte slušne platenú prácu so slobodou v rozhodovaní, kde môžete denne stretávať nových a zaujímavých ľudí, toto je práca pre Vás. Pokiaľ Vás naša ponuka zaujala, prípadne potrebujete viac informácii píšte a životopisy posielajte na mail : [email protected], alebo volajte na telefónne číslo : +421948280705 v pracovných dňoch od 9.00 hod. - 13,00 hod.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1) alebo Maďarský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- vlastný automobil,
- živnostenský list,
- schopnosť učiť sa a rozvíjať sa, cestovať,
- byť nadšený pre produkt.

Zaoberáme sa výrobou športového oblečenia pre športové kluby pôsobiace v rôznych športoch. Navrhujeme a vyrábame oblečenie na zákazku podľa zadania a potrieb zákazníkov. Zameriavame sa hlavne na funkčnosť, kvalitu a pohodlie, tak aby boli športovci obliekajúci si našu značku spokojní. S predajom športového oblečenia máme skúsenosť už viac ako 12 rokov. Teraz športové oblečenie nielen predávame, ale aj vyrábame s visačkou Vyrobené na Slovensku. Chceme pomôcť navrátiť tradíciu výroby textilu späť na Slovensko.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 4397248  Dátum zverejnenia: 8.8.2022