Sales manager pre online reklamnú agentúru

Hype, s.r.o. - marketingová agentúra

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
01.07.2018
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
700 - 800 € fix + variabilná zložka

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- budeš hľadať nové obchodné príležitosti
- dohodneš si stretko, pripravíš prezentáciu a predáš služby digitálneho marketingu
- sales stratégia – okrem bežnej pracovnej náplne sa budeš podieľať aj na obchodnej stratégii a smerovaní agentúry

- plat (thank you, Captain Obvious) – ako to býva v prípade sales pozícií, odmena je rozdelená na fixnú a variabilnú zložku, ktoré sú veľmi štedro nastavené

Informácie o výberovom konaní

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.5.2018 (ostávajú ešte 3 dni)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Ako si ťa predstavujeme:
- si mladý sympaťák/sympaťáčka, ktorý nemá problém vytiahnuť telefón a dohodnúť si stretko
- si extrovert a rád sa stretávaš s ľuďmi
- máš rád digitálny svet, social media a v online marketingu si doma
- rád špekuluješ, čo by sa dalo vylepšiť

Sme digitálna agentúra kombinujúca kreativitu s výkonnostným marketingom. Milujeme digitálne trendy, neznášame prácu cez víkendy a po pracovnej dobe, kedy sa radšej venujeme rodine a koníčkom. Aj preto tak rýchlo rastieme a stále viac si nás vyberajú aj tie najzaujímavejšie značky: dm drogerie markt, St. Nicolaus, Sheraton, Drevona či UP Slovensko (bývalý Le Cheque Dejeuner).
Patríme do asociácie digitálnych marketingových agentúr (ADMA), Internet Marketing Association (IMA) a sme partnerskou agentúrou Google. A sedíme v kreatívnych priestoroch v centre Bratislavy, kde ťa veľmi radi privítame :)

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Hype, s.r.o.
Štefanovičova 18
81104 Bratislava

Kontakt

ID: 3391393   Dátum zverejnenia: 16.5.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   700 - 800 € fix + variabilná zložka