Účtovník

Hyoseong Electric Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Voderady
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 700 EUR/mesiacVyššie platové ohodnotenie závisí od individuálnych schopností a skúseností uchádzača

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

* zodpovednosť za chod účtovného oddelenia
* zodpovednosť za správne zaúčtovanie všetkých dokladov
* kontroluje a zodpovedá za zaúčtovanie a úhrady miezd
* zodpovednosť za DPH priznania, dane z príjmu, súhrnné a kontrolné výkazy
* spracováva mesačné, kvartálne a ročné uzávierky
* nastavuje účtovné procesy
* pripravuje dane z nehnuteľností a motorových vozidiel
* spolupracuje s audítorskou spoločnosťou
* komunikuje so štatistickým úradom
* komunikuje s vedením spoločnosti

* stravné lístky v hodnote 5,10 EUR
* ročná diaľničná známka

Ak Vás pracovná ponuka zaujala, zašlite nám životopis v ANGLICKOM
a slovenskom jazyku spolu so súhlasom na spracovanie osobných údajov v zmysle zákona č. 122/2013 Z. z. o ochrane osobných údajov.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Fakturácia - Expert
Podvojné účtovníctvo - Expert
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

min. 5 rokov

* znalosť účtovnej a daňovej legislatívy
* presnosť, efektívnosť a zameranie na detail, analytické myslenie
* skúsenosti s účtovným auditom
* skúsenosť importom / exportom v nadnárodnej výrobnej spoločnosti

Spoločnosť zaoberajúca sa výrobou plastových komponentov pre automobilový priemysel.

Kontakt

ID: 4498806  Dátum zverejnenia: 11.1.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 700 EUR/mesiac