Mechanik - zámočník - zvárač

HYDROTUNEL, s.r.o.

Miesto práce
Prievidza
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
15.11.2018
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
od 900 do 1200 Eur

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

mechanik-zámočník-zvárač na dielni

zaujímavá práca na dielni s náležitým finančným ohodnotením,
13.plat, vstupenky na kultúrne a športové podujatia

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

zameranie strojárske (banícke, stavebné)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

učňovské alebo stredoškolské vzdelanie "mechanik strojov a zariadení",
VP sk. B (C,E vítané),
vítaná prax s hydraulickými strojmi, zváračský preukaz ZE1, ZGE1 (aj prepadnuté), znalosť pálenia
bydlisko Prievidza, Bojnice a Horná Nitra

Ako z názvu spoločnosti HYDROTUNEL vyplýva, špecializuje sa hlavne na mikrotunely a tunely pod vodné toky aj s vlastnými vyvinutými technológiami.
Ďalej sa venuje bezvýkopovým technológiám prechodu popod cesty, železnice, iné objekty, bezvýkopovej výstavbe kanalizácií.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Hydrotunel s.r.o.
Mojmírova 14
97201 Bojnice
ID: 3421034   Dátum zverejnenia: 25.10.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   od 900 do 1200 Eur