Montážnik - Vodič sk.C

HYDROTUNEL, s.r.o.

Banskobystrický kraj, Trenčiansky kraj, Nitriansky kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
15.06.2018
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
1000 - 1300 Eur

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

montážnik na pretlakoch, podvrtoch, ktoré sú väčšinou do 100 km z Prievidze + vodič nákladného auta pri presunoch na stavby

zaujímavá práca s náležitým finančným ohodnotením,
13.plat, vstupenky na kultúrne a športové podujatia

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Vzdelanie v odbore

mechanik strojov a zariadení

Vodičský preukaz

C

Počet rokov praxe

2

vzdelanie "mechanik strojov a zariadení" alebo "automechanik",
fyzická zdatnosť, pohyblivosť, zodpovednosť,
VP sk. C (E vítané),
vítaná prax s hydraulickými strojmi,
bydlisko Prievidza, Bojnice a Horná Nitra

Ako z názvu spoločnosti HYDROTUNEL vyplýva, špecializuje sa hlavne na mikrotunely a tunely pod vodné toky a pod hladinou spodnej vody.
Ďalej sa venuje bezvýkopovým technológiam prechodu popod cesty, železnice, budovy, a iné objekty, ktoré sú z ekonomických a ekologických dôvodov výhodnejšie ako rozkopávkové riešenia.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Hydrotunel s.r.o.
Mojmírova 14
97201 Bojnice

Kontakt

ID: 3421034   Dátum zverejnenia: 14.6.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   1000 - 1300 Eur