Mechanik, zámočník, zvárač

HYDROTUNEL, s.r.o.

Miesto práce
Mojmírová 14, Prievidza
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Firma Hydrotunel Bojnice hľadá mechanika, zámočníka, (zvárača) s bydliskom v okres Prievidza, prípadne okolie okresu.
Práca na dielni ale aj na stavbách do 100km od PD. (víkendy doma)
Požadujeme: ukončené stredoškolské vzdelanie (bez maturity),
VP skupiny B(C, E sú vítané), Zváračský preukaz ZE1, ZGE1 (aj prepadnuté), znalosť pálenia.
Osobnostné predpoklady: fyzická zdatnosť, pohyblivosť, zodpovednosť.
Vítaná je: skúsenosť s hydraulikou, so strojmi, prax v bani, na stavbách, s automobilmi.
Jedná sa o kumulatívnu pracovnú pozíciu.

Ponúkame: zaujímavú kreatívnu prácu s náležitým ohodnotením, dobrým kolektívom, 13. platom.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Vodičský preukaz

B

Zváračský preukaz ZE1, ZGE1 (aj prepadnuté), znalosť pálenia, skúsenosť s hydraulikou, so strojmi, prax v bani, na stavbách, s automobilmi.

Ako z názvu spoločnosti HYDROTUNEL vyplýva, špecializuje sa hlavne na mikrotunely a tunely pod vodné toky a pod hladinou spodnej vody.
Ďalej sa venuje bezvýkopovým technológiam prechodu popod cesty, železnice, budovy, a iné objekty, ktoré sú z ekonomických a ekologických dôvodov výhodnejšie ako rozkopávkové riešenia.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Hydrotunel s.r.o.
Mojmírová 14
97201 Bojnice

Kontakt

Kontaktná osoba: Daniela Špeťková
Tel.: 0915475380
E-mail: poslať životopis
ID: 3282432   Dátum zverejnenia: 9.1.2018