1 200 - 1 500 EUR

Účtovník v cestovnej kancelárii

HYDROTOUR, cestovná kancelária, a.s.

Miesto práce
Metodova, Ružinov
Termín nástupu
ihneď
Celková mzda (brutto)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• vedenie účtovníctva v súlade so všeobecne záväznými právnymi predpismi a internými normami spoločnosti
• účtovanie a evidencia došlých a odoslaných faktúr
• účtovanie pokladní a banky
• vypracovanie výstupov z účtovníctva potrebných pre požadované výkazy, štatistiku, reporty a analýzy

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

1200 Eur + bonusové odmeny vyplácané mesačne

• zaujímavá práca v oblasti cestovného ruchu
• práca v renomovanej spoločnosti
• zamestnanecké výhody (zamestnanecká zľava na dovolenku aj pre rodinných
príslušníkov)
• flexibilný pracovný čas

V prípade záujmu pošlite žiadosť na adresu [email protected] Žiadosť by mala obsahovať celé meno, vek, telefonický a e-mailový kontakt, úplnú adresu. Ku žiadosti priložte životopis a motivačný list, prípadne iné prílohy preukazujúce vaše kompetencie.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.11.2019 (ostáva ešte 10 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Účtovníctvo, financie

Ostatné znalosti

Fakturácia - pokročilý
Podvojné účtovníctvo - pokročilý
Pokladňa - pokročilý

Počet rokov praxe

5

• znalosť a orientácia v účtovných a daňových zákonoch
• zodpovednosť a samostatnosť
• znalosť účtovného systému Helios – výhodou
• ochota sa vzdelávať

CK Hydrotour je jednou z najväčších a najobľúbenejších cestovných kancelárií na Slovensku, ktorá sa dominantne zameriava na kvalitné pobyty počas celého roka, vrátane obľúbených klubových dovoleniek pre rodiny s deťmi. Našou filozofiou je poskytovať najvyššiu kvalitu za prijateľné ceny pre čo najširšiu klientelu, v starostlivosti slovensky či česky hovoriacich delegátov a animátorov. Máme radi leto...a Vy?

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Adresa spoločnosti

HYDROTOUR, a.s.
Metodova 7
821 08 Bratislava

Kontakt

ID: 3730843   Dátum zverejnenia: 4.11.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   1200 Eur + bonusové odmeny vyplácané mesačne