Predajca cestovných služieb

HYDROTOUR, cestovná kancelária, a.s.

Miesto práce
Bratislava
Mzdové podmienky (brutto)
od 1000,- Eur + zaujímavé bonusy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- predaj zájazdov rakúskych a nemeckých touroperátorov
- práca s rezervačným systémom AMADEUS / BISTRO PORTAL / TOMA
- vytváranie ponúk, spracovanie objednávok a dokladov pre klientov
- podpora pri predaji zahraničných zájazdov províznym a pobočkovým predajcom
- pravidelná komunikácia v nemčine aj angličtine so zahraničnými partnermi

- príspevok na stravné lístky
- motivačné platové ohodnotenie
- účasť na zahraničných infocestách
- zľavy na letenkách a zájazdoch cestovnej kancelárie

Váš životopis posielajte prosím na mailovú adresu: [email protected]
Kontaktovať budeme len uchádzačov, ktorí spĺňajú požadované kritériá.

Zaslaním Vášho životopisu vyjadrujete svoj slobodný súhlas , že údaje obsiahnuté v dokumentoch môže HYDROTOUR cestovná kancelária, a.s. evidovať a spracovať vo svojich informačných systémoch pre potreby evidencie a pohovory pracovníkov cestovnej kancelárie s uchádzačmi o zamestnanie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

- príjemné vystupovanie
- jazykové znalosti na požadovanej úrovni slovom aj písmom
- vzťah k cestovaniu a práci s ľuďmi , znalosti z geografie
- znalosť rezervačných systémov leteckých dopravcov a touroperátorov
- prax v cestovnej kancelárii výhodou
- ochota vzdelávať sa samostatne aj s kolektívom

CK HYDROTOUR je jednou z najväčších, najstabilnejších a najobľúbenejších cestovných kancelárií na Slovensku. Zameriavame sa na dovolenkové pobyty počas celého roka, vrátane obľúbených klubových dovoleniek pre rodiny s deťmi. Našou filozofiou je poskytovať najvyššiu kvalitu za prijateľné ceny pre čo najširšiu klientelu, v starostlivosti slovensky a česky hovoriacich delegátov a animátorov. Máme radi leto...a Vy?

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3421668  Dátum zverejnenia: 15.6.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: od 1000,- Eur + zaujímavé bonusy