Projektový manažér

HYDROTECH a.s.

Miesto práce
Slovensko, Česko, Rusko (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď alebo dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 800 - 2 500 EUR/mesiacZaujímavý bonusový systém

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zodpovednosť za realizáciu zákaziek od počiatočných rokovaní s investorom až po konečné odovzdanie diela
- vypracovanie časového harmonogramu prác, kontrola jeho plnenia a aktualizácie s ohľadom na aktuálny stav vykonávania diela, sledovanie plnenia prác realizovaných externými pracovníkmi a subdodávateľmi
- vedenie niekoľkých zákaziek zároveň v rôznych fázach realizácie, schopnosť usporiadať si priority jednotlivých úloh, pravidelnej účasti na kontrolných dňoch
- zodpovednosť za dodržiavanie interného rozpočtu a harmonogramu obstarávania za realizáciu podľa projektovej dokumentácie a podmienok ZoD
- koordinácia tímu projektantov (strojné, elektro a MaR, stavebné), technológov, programátora, skupiny montérov v rámci jednotlivých zákaziek
- komunikácia s externými dodávateľmi (projekcia, realizácia)
- spolupráca pri tvorbe projektovej dokumentácie s projektantmi, technológmi, šéfmontérmi
- zodpovednosť za odovzdanie podkladov pre včasný nákup strojov a zariadení podľa špecifikácie realizačnej dokumentácie
- spolupráca pri tvorbe rozpočtov a ponúk s obchodným a technickým riaditeľom spoločnosti
- kontrola správnosti obdržaných faktúr podľa vystavených objednávok a ZoD
- hľadanie optimálnych procesov a znižovanie nákladov
- dodržiavanie všeobecne platných právnych predpisov súvisiacich s realizáciou zákazky

Služobné vozidlo, telefón a notebook
Možnosť ďalšieho vzdelávania
Práca v zabehnutom kolektíve
Tímové odmeny
Doplnkové dôchodkové sporenie s účasťou zamestnávateľa,
Pracovné cesty do zahraničia
Účasť aj na medzinárodných projektoch
Zvýhodnené stravovanie
Ďalšie benefity

V prípade Vášho záujmu nám pošlite svoj životopis spolu s motivačným listom na e-mail [email protected].
Odpovedať budeme len vybraným uchádzačom/uchádzačkám, ktorých pozveme na osobný pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

strojné, stavebné

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) a Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Office 365 - Mierne pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
AutoCAD - Základy

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

projektový manažér, projektant, hlavný inžinier projektu

Počet rokov praxe

2

chuť pracovať, organizačné, komunikačné a manažérske schopnosti, časová flexibilita

Zaoberáme sa návrhom, projekciou, výrobou, montážou a servisom čistiarní odpadových vôd hlavne pre priemysel a komunálny sektor. Za viac ako 30 rokov existencie našej spoločnosti sme zrealizovali stovky projektov v SR a v zahraničí.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3951849  Dátum zverejnenia: 26.6.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 800 EUR/mesiac