Čistenie vodným lúčom / obsluha sacieho bagra, kanalizačného vozidla

HYDROSERVICE, spol. s r. o.

Miesto práce
Nitriansky kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
hneď
856 - 2 500 EUR/mesiachodinová sadzba pre zamestnanca je 4-6 € / h (v čistom) hodinová sadzba pre živnostníka je 7-10 € /h Výška nástupnej hodinovej sadzby bude upresnená podľa individálnych schopností uchádzača pri osobnom pohovore. Zhoľadňujú pracovné skúsenosti, vodičské a iné oprávnenia

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Náplňou obslužného personálu vysokotlakového zariadenia 300 -3000 bar / sacieho bagra je najmä obsluha koncového náradia (vysokotlakej pištole, resp. automatu sacej hadice v pípade sacieho bagru) obsluha vysokotlakého stroja/sacieho bagra a jeho údržba a v prípade držby vodičského oprávnenia aj jeho doprava.

zaujímavá práca so špičkovou technikou
rôznorodosť práce
zaujímavé finančné ohodnotenie pri tzv. úkoloch
priebežné odmeňovanie (osobné ohodnotenie) podľa podaných pracovných výkonov a prevedenej kvality práce
koncoročné odmeny a odmena za odpracované roky
príplatky za práce v SO, NE, sviatok nad rámec zákona
stravné nad rámec zákona
možnosť odpracovať práce nadčas
možnosť požičania si pracovnej techniky a náradia

Informácie o výberovom konaní

Kontaktovaní budú len vyhovujúci uchádzači

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Fyzická zdatnosť a technická zručnosť, spoľahlivosť

HYDROSERVICE, spol. s r.o. sa zaoberá službami v oblasti VVL - vysokotlakového vodného lúča, čistenia, rezania, vŕtacích prác s použitím diamantovej techniky, búrania a sanácií. Spoločnosť pôsobí od roku 1996. V oblasti VVL používame technológie od výrobcov URACA, WOMA a HAMELLMANN. V oblasti sacej techniky používame stroje od výrobcov KOKS, JUROP, KAISER, SIMON MOOS Diamantovú techniku v oblasti našich služieb zastupuje HILTI a HUSQVARNA. Práce s autožeriavom LIEBEHERR, XCMG a stavebnými strojmi. Údržba a servis hydraulických čerpadiel.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 4171078  Dátum zverejnenia: 18.1.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 856 EUR/mesiac