Skladník, zásobovač

HydroFlora s.r.o.

Miesto práce
Rybničná ul. č. 38/o Bratislava 831 06, Bratislava

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Máte radi všetko na poriadku? Bavila by Vás práca vo vykurovanom a čistom sklade?
Chcete pracovať v dynamickom a rozvíjajúcom sa tíme?
Ste ochotný/á sa naučiť viac o svete rastlín?
Ak ste si odpovedali "ÁNO" aspoň na jednu z otázok kontaktujte nás ihneď. My vás všetko o svete rastlín naučíme.

Pracovná náplň :

- príjem a výdaj tovaru
- evidencia skladových zásob, kontrola skladových zásob
- preberanie tovaru, dokladanie tovaru do regálov v predajni
- sledovanie skladových zásob
- odvoz a dovoz tovaru
- základna údržba auta a sledovanie technického stavu
- udržiavanie poriadku v sklade
- balenie skladových zásob tak aby nedochádzalo ku škodám na tovare
- distribúcia tovaru na zákazky
- príprava e shopových balíkov podľa podkladv, balenie tovaru pre kuriera
- pomoc pri príprave tovaru na zákazky

Ponúkame prácu v príjemnom rodinnom prostredí, kde myslíme na našich zamestnancov. Ponúkame zaujímavé motivačné odmeňovanie. Organizujeme pravidelné teambuildingy a ponúkame možnosť využiť firemného fitness trénera a fitness centrum.

Ak Vás naša ponuka zaujala a spĺňate uvedené požiadavky, zašlite nám stručný profesijný životopis spolu s tel. číslom na [email protected]
Kontaktovať budeme len vybratých uchádzačov.
Ponuka platí do obsadenia pozície.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Počet rokov praxe

3

Do nášho rozrastajúceho sa tímu hľadáme kolegu:
- s príjemnými vystupovaním a dobrými komunikačnými zručnosťami,
- so zmyslom pre zodpovednosť a samostatnosť,
- s dobrými organizačný schopnosťami a time managementom.

Prax v informačnom systéme POHODA je výhodou.

Spoločnosť HydroFlora s.r.o. je od roku 1995 lídrom v oblasti tvorby a údržby interiérovej zelene. Kamenná predajňa so širokou ponukou luxusných dizajnových a samozavlažovacích kvetináčov, interiérových a exteriérových rastlín funguje od začiatku vzniku spoločnosti. Sme výhradným dovozcom nemeckých črepníkov Lechuza pre Slovenskú republiku. Sme partnerom pre maloobchodných aj veľkoobchodných dodávateľov, architektov a designérov.

Ako prví na slovenskom trhu sme začali popri predaji a poradenstve poskytovať aj odborný servis hydrokultúrne pestovaných rastlín. K našim zákazníkom patria spoločnosti IBM, ING Bank, O2, Johnson Controls, Philipe Moris, Microsoft ...

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 748641  Dátum zverejnenia: 24.11.2017