Administratívna pracovníčka (ek. s. Pohoda)

HydroFlora s.r.o.

Miesto práce
HydroFlora, Rybničná, Vajnory
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Mzdové podmienky (brutto)
1 000 - 1 200 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu hľadáme nového člena, ktorý nám bude administratívne pomáhať pri poskytovaní servisných služieb v oblasti interiérovej zelene. Tvojou hlavnou úlohou bude najmä komunikácia s našimi zákazníkmi kde budeš fungovať ako hlavná kontaktná osoba. Taktiež budeš informácie sprostredkovávať ďalej členom nášho realizačného tímu aby naše projekty a servisy prebiehali úspešne. Na efektívne vykonávanie tejto práce sú potrebné dobré počítačové zdatnosti nakoľko budeš pracovať s nasledujúcimi programami: POHODA, Infocar, eWay CRM, Office 365

Popis pracovných činností:

⭐️ Práca s ekonomickým systémom POHODA: spracovávanie cenových ponúk, pravidelný odpis materiálov zo servisných skladov
⭐️ Komunikácia s aktuálnymi aj novými zákazníkmi ohľadne servisu a realizácie interiérovej zelene - mailom a telefonicky
⭐️ Zaznamenávanie a spracovávanie nových dopytov a objednávok až po realizáciu
⭐️ Práca s eWay CRM: nahadzovanie, kontrola a aktualizácia databáz
⭐️Administratívna a telefonická podpora servisného tímu: spracovávanie a evidencia dodacích listov, pravidelná aktualizácia polievacích plánov
⭐️ Plánovanie, koordinácia servisov a kontrola výkazov práce servisných technikov pre fakturáciu
⭐️ Monitoring vozidiel prostredníctvom programu Infocar
⭐️ Pravidelný reporting a vyhodnocovanie obchodných aktivít

Práca nieje vhodná pre home office

° Práca v stabilnej firme s 28 ročnou tradíciou a rôznorodou klientelou a nekorporátnou hierarchiou – sme otvorený tvojim nápadom a iniciatívam
‍° Príležitosť prevziať zodpovednosť na začiatku a pracovať samostatne
° Pohodlné parkovanie priamo v areáli spoločnosti
‍° Čiastočné financovanie multisport karty zamestnávateľom
° Veľmi dobrá káva na pracovisku zdarma
° Motivujúce ohodnotenie a možnosť mimoriadnych odmien v závislosti od celkového zisku spoločnosti na ktorom sa budeš podieľať spolu s nami - po zaškolení, v závislosti od znalostí, zručností a výkonu je možný kvalifikačný postup a navýšenie mzdy
° Narodeninové voľno
° Pracovný laptop a mobilný telefón
‍° Pracovná doba len počas pracovných dní 8:00 – 16:30
° Možnosť práce na home office/práce z domu (2x do mesiaca)
° Zamestnanecké zľavy na náš predajný sortiment
° Príspevok na stravné nad rámec zákona v hodnote 4,80eur na deň (zamestnávateľ platí 55% = cca 55eur mesačne)
° Bonus za odporučenie známeho: 200eur brutto (po odpracovaní 3 mesačnej skúšobnej doby)
° Príjemné a moderné pracovné prostredie
° Zázemie a pocit vzájomnej spolupatričnosti - podporujeme sa navzájom

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Ostatné znalosti

POHODA (účtovníctvo) - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Čo budeš potrebovať, aby si na tejto pozícii uspel/a?

⭐️ Znalosť ekonomického programu POHODA
⭐️Komunikačné schopnosti v rámci zákazníckeho servisu
⭐️Máš zmysel pre organizáciu a plánovanie práce, a analytické myslenie ti nerobí problém
⭐️Uvítame ak sa už vo svete rastlín orientuješ a budeš tak vedieť našim zákazníkom dobre poradiť
⭐️Máš dobrý časový manažment a vieš si určiť svoje priority
⭐️Máš záujem prinášať nápady a nebojíš sa chopiť samostatného riadenia svojich projektov/plánov
⭐️A v neposlednom rade vieš zhodnotiť svoj výkon a vytvoriť report úspešnosti tvojich iniciatív

Spoločnosť HydroFlora s.r.o. je od roku 1995 lídrom v oblasti tvorby a údržby interiérovej zelene. Kamenná predajňa so širokou ponukou luxusných dizajnových a samozavlažovacích kvetináčov, interiérových a exteriérových rastlín funguje od začiatku vzniku spoločnosti. Sme výhradným dovozcom nemeckých črepníkov Lechuza pre Slovenskú republiku. Sme partnerom pre maloobchodných aj veľkoobchodných dodávateľov, architektov a designérov.

Ako prví na slovenskom trhu sme začali popri predaji a poradenstve poskytovať aj odborný servis hydrokultúrne pestovaných rastlín. K našim zákazníkom patria spoločnosti IBM, ING Bank, O2, Johnson Controls, Philipe Moris, Microsoft ...

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 4547311  Dátum zverejnenia: 28.3.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac