Predavač/ka, asistent/ka predaja (interiérové rastliny)

HydroFlora s.r.o.

Miesto práce
Rybnična ul. 38/o, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Miluješ tropické rastliny a rád/a poradíš pri ich predaji a pestovaní ?
Baví Ťa práca v príjemnom prostredí uprostred zelene ?
Chceš pracovať v dynamickom a rozvíjajúcom sa tíme?
Si ochotný/á sa naučiť viac o svete rastlín?
Ak si si odpovedal "ÁNO" aspoň na jednu z otázok kontaktuj nás ihneď. My Ťa všetko o svete rastlín naučíme.

Do nášho rozrastajúceho sa mladého kolektívu hľadáme kolegu, kolegyňu.
Hlavnou náplňou práce je :
* poradenstvo a predaj produktov a služieb
* aktívna komunikácia so zákazníkom
* aktívna spolupráca s predajným tímom
* starostlivosť a umiestnenie rastlín na showroome
* príprava tovaru na expedíciu, dokladanie tovaru

Prevádzková doba predajne je pondelok až piatok od 09:00 do 18:00 s výnimkou mesiaca december (do Vianoc), kedy sa pracuje aj cez víkendy a jarných mesiacov,apríl a máj, kedy je otvorené aj v sobotu . Ostatnú časť roka je cez víkend pracovné voľno.

Ponúkame prácu v príjemnom rodinnom prostredí, v ktorom myslíme na našich zamestnancov, ktorým poskytujeme zaujímavé motivačné odmeňovanie. Organizujeme pravidelné teambuildingy a ponúkame možnosť využiť firemného fitness trénera a fitness centrum.

Ak vás naša ponuka práce zaujala, zašlite nám štruktúrovaný životopis priamo cez portál profesia.
kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.
Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Do nášho rozrastajúceho sa tímu hľadáme kolegu/kolegyňu:
- s príjemnými vystupovaním a dobrými komunikačnými zručnosťami,
- so zmyslom pre zodpovednosť a samostatnosť,
- s dobrými organizačný schopnosťami a time managementom.

Prax v informačnom systéme POHODA je výhodou.

Spoločnosť HydroFlora s.r.o. je od roku 1995 lídrom v oblasti tvorby a údržby interiérovej zelene. Kamenná predajňa so širokou ponukou luxusných dizajnových a samozavlažovacích kvetináčov, interiérových a exteriérových rastlín funguje od začiatku vzniku spoločnosti. Sme výhradným dovozcom nemeckých črepníkov Lechuza pre Slovenskú republiku. Sme partnerom pre maloobchodných aj veľkoobchodných dodávateľov, architektov a designérov.

Ako prví na slovenskom trhu sme začali popri predaji a poradenstve poskytovať aj odborný servis hydrokultúrne pestovaných rastlín. K našim zákazníkom patria spoločnosti IBM, ING Bank, O2, Johnson Controls, Philipe Moris, Microsoft ...

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov

Adresa spoločnosti

HydroFlora, s.r.o.
Rybničná ul. 38/o
831 06 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Roman Šembera
Tel.: +421903478378
E-mail: poslať životopis
ID: 2181993   Dátum zverejnenia: 10.4.2018