Logo Hydro Extrusion Slovakia a.s.

Majster na koncových operáciách

Hydro Extrusion Slovakia a.s.

Miesto práce
Žiar nad Hronom
Termín nástupu
ASAP
1 400 EUR/mesiacKontaktovať budeme iba vybratých uchádzačov, ktorí spĺňajú naše požiadavky a bližšie informácie budú poskytnuté uchádzačom na osobnom pohovore.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Riadi a koordinuje prácu zamestnancov aj počas iných prác na koncových operáciách.

Zodpovedá za :

- evidenciu výroby a dochádzku pracovníkov,

- rozdelenie práce na zmene a organizuje práce súvisiace s plynulým chodom výroby,

- školenie predpisov BOZP pracovníkov na pracovisku,

- výkonnosť zmeny a efektívne využitie pracovného času pracovníkov,

- hodnotenie pracovníkov zmeny v zmysle KZ a stanovených KPI ukazovateľov,

Spoluzodpovedá:

- za vzdelávanie pracovníkov zmeny,

- kvalitu zabalených profilov,

- včasnosť dodávok profilov zákazníkom,

- vykonanie mesačnej inventúry rozpracovanej výroby,

- za hlásenia o priebehu zmeny,

- za záznamy z úrazov a mimoriadnych udalostí,

Nevyhnutnou podmienkou je:

- denná komunikácia v anglickom jazyku,

- spolupráca s ostatnými oddeleniami.

- atraktívne odmeňovanie nad rámec ZP
- 13. a 14. plat vo výške 100% dovolenkového priemeru
- ročné odmeny vo výške 10% z vyplatenej zo základnej mzdy za odpracované hodiny predchádzajúceho roka pre administratívnych pracovníkov
- smartfón, firemný notebook
- odmeny pri pracovnom jubileu, pri životnom jubileu a vernostný bonus
- dochádzkový bonus vo výške 175 Eur štvrťročne
- príspevok na doplnkové dôchodkové poistenie
- bezplatné stravovanie, kredit na stravovaciu kartu v hodnote 6,80 Eur za každý
odpracovaný deň bez doplatku zamestnanca
- pružný pracovný čas
- kultúrne a športové podujatia pre zamestnancov a rodinných príslušníkov
- stabilné zamestnanie v medzinárodnej spoločnosti
- príjemné pracovné prostredie
- možnosť profesionálnej sebarealizácie, odborného a osobného rastu

Žiadame Vás o udelenie súhlasu spracúvať Vaše osobné údaje na účely evidencie uchádzačov o zamestnanie podľa §13 ods. 1 písm. a) zákona č.18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov. Všetky zákonné informácie týkajúce sa ďalšieho spracovania Vašich osobných údajov nájdete na našej webovej stránke www.hydro.com.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

strojárstvo, technický odbor

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

2

Počet rokov praxe

2

- výborné organizačné a riadiace schopnosti

- rozhodnosť, zodpovednosť, spoľahlivosť, precíznosť

- technické myslenie
- asertivita a komunikatívnosť, schopnosť hľadať riešenia
- schopnosť pracovať v strese a byť prístupný zmenám

- komunikácia v anglickom jazyku

Hydro Extrusion Slovakia a.s. je nórska spoločnosť pôsobiaca na Slovensku, ktorá sa zaoberá výrobou a predajom hliníkových profilov. Má viac ako 50 ročnú tradíciu.

Hydro je popredná priemyselná spoločnosť pôsobiaca v segmente výroby a spracovania hliníka a energie. Hydro buduje podniky a partnerstvá pre udržateľnejšiu budúcnosť a rozvíja priemyselné odvetvia, ktoré sú dôležité pre ľudí a spoločnosť. Od roku 1905 spoločnosť Hydro pretvára prírodné zdroje na cenné produkty pre ľudí a podniky, pričom vytvára bezpečné pracovisko pre 31 000 zamestnancov vo viac ako 140 lokalitách a 40 krajinách. Prostredníctvom svojich obchodných oblastí je spoločnosť Hydro prítomná v širokej škále trhových odvetví hliníka, energie, recyklácie kovov, obnoviteľných zdrojov energie a batérií, a ponúka jedinečné bohatstvo vedomostí a kompetencií. Spoločnosť Hydro sa zaviazala budovať udržateľnejšiu budúcnosť a vytvárať životaschopnejšie spoločenstvá vývojom produktov a riešení z prírodných zdrojov inovatívnymi a efektívnymi spôsobmi.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Mária Adamcová
Tel.: +421918775241
E-mail: poslať životopis
ID: 4820261  Dátum zverejnenia: 1.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 400 EUR/mesiac