Logo Hydro Extrusion Slovakia a.s.

Prevádzkový pracovník na VZV

Hydro Extrusion Slovakia a.s.

Miesto práce
Na Vartičke, Žiar nad Hronom
Termín nástupu
ASAP
1 330 - 1 400 EUR/mesiacMzda 1330 € zahŕňa 7 TT + 20 % osobné ohodnotenie, vrátane príplatku za hlučné 140 €, zmennosť cca 130 € ostatné mzdové zvýhodnenie a v zmysle ZP, možnosť navýšenia osobného ohodnotenia až do výšky 40% z tarify ( max. 7,30 €/hod.)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vykonáva nákladu a vykládky materiálu, jeho prevoz a odvoz, uskladnenie, prípadne triedenie materiálu
Vykonáva inventúru pridelených skladov (evidenciu)
Sníma a eviduje prijatý a vydaný materiál, presúva ho na miesto určenia
Zodpovedá za stav VZV, jeho využívanie
Dodržiava pracovnú a technologickú disciplínu

Odmeňovanie podľa platnej Kolektívnej zmluvy :
- 13 a 14. plat
- dochádzkový bonus 175 Eur kvartálne + 400 Eur koncoročná odmena
- zabezpečená doprava na zmeny ( Handlová - Žiar - Handlová )
- príspevok na III. pilier
- zmenové príplatky
- preplácanie nadčasov
- stravný lístok 6,80 Eur bez doplatku zamestnanca

Žiadame Vás o udelenie súhlasu spracúvať Vaše osobné údaje na účely evidencie uchádzačov o zamestnanie podľa §13 ods. 1 písm. a) zákona č.18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov. Všetky zákonné informácie týkajúce sa ďalšieho spracovania Vašich osobných údajov nájdete na našej webovej stránke www.hydro.com.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

2

Počet rokov praxe

2

Zodpovedný prístup, flexibilita, dodržiavanie pracovnej a technologickej disciplíny
Preukaz VZV -podmienkou w1, w2-výhoda
vodičský preukaz - podmienkou
obsluha stĺpového žeriava - výhodou
trojzmenná/štvorzmenná prevádzka

Hydro Extrusion Slovakia a.s. je nórska spoločnosť pôsobiaca na Slovensku, ktorá sa zaoberá výrobou a predajom hliníkových profilov. Má viac ako 50 ročnú tradíciu.

Hydro je popredná priemyselná spoločnosť pôsobiaca v segmente výroby a spracovania hliníka a energie. Hydro buduje podniky a partnerstvá pre udržateľnejšiu budúcnosť a rozvíja priemyselné odvetvia, ktoré sú dôležité pre ľudí a spoločnosť. Od roku 1905 spoločnosť Hydro pretvára prírodné zdroje na cenné produkty pre ľudí a podniky, pričom vytvára bezpečné pracovisko pre 31 000 zamestnancov vo viac ako 140 lokalitách a 40 krajinách. Prostredníctvom svojich obchodných oblastí je spoločnosť Hydro prítomná v širokej škále trhových odvetví hliníka, energie, recyklácie kovov, obnoviteľných zdrojov energie a batérií, a ponúka jedinečné bohatstvo vedomostí a kompetencií. Spoločnosť Hydro sa zaviazala budovať udržateľnejšiu budúcnosť a vytvárať životaschopnejšie spoločenstvá vývojom produktov a riešení z prírodných zdrojov inovatívnymi a efektívnymi spôsobmi.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Mária Adamcová
Tel.: +421918775241
E-mail: poslať životopis
ID: 4810193  Dátum zverejnenia: 17.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 330 EUR/mesiac