Logo Hydro Extrusion Slovakia a.s.

Hutný lisiar - obsluha studenej píly

Hydro Extrusion Slovakia a.s.

Miesto práce
Žiar nad Hronom
Termín nástupu
ASAP
1 235 EUR/mesiacmzda od 1235 Eur. Uvedená mzda zahŕňa: 5,90Eur/hod. (6 TT + 20 % osobné ohodnotenie ) + príplatok za zmennosť cca 130,- €, príplatok za sťažené prostredie cca 140 + ostatné mzdové zvýhodnenie a v zmysle ZP, osobné ohodnotenie po skúšobnej dobe až do výšky 40% z tarify .

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

skúsenejší kandidáti sú zaradení na :
Obsluhu prietlačného lisu, rínovanie, napínanie profilu, výmena lisovacích nástrojov
Manipuláciu s profilmi (evidencia, pílenie, balenie, vytvrdzovanie, kontúrovanie)
Kontrolu kvality a presnosti profilov (meracie protokoly)
Registráciu výroby do informačného systému
menej skúsení kandidáti začínajú s
Obsluhou studenej píly - skracovanie vylisovaných profilov a manuálne odkladanie do paliet
Vykonávaním autonómnej údržby podľa platných predpisov

Atraktívne odmeňovanie nad rámec Zákonníka práce (fixný plat + bonusový systém podľa platnej kolektívnej zmluvy)
Dochádzkový bonus 175 € štvrťročne
13. a 14. (aj pre novonastúpených pracovníkov)
Príplatky za poobedné zmeny, soboty, nedele, 100% príplatok za prácu vo sviatok
Doplnkové dôchodkové poistenie
Stravný lístok v hodnote 6,80 € bez doplatku zamestnanca
- možnosť preplatenia nadčasov (všetky nad 37,5 hod. čo je podmienka preplácania nadčasov)
- režim trojzmenný

Kandidát bez skúsenosti začína pri obsluhe studenej píly, kde sa skracujú vylisované profily a manuálne odkladajú do paliet. Skúsenejší kandidáti sa môžu zaúčať priamo na obsluhu píly alebo prietlačného lisu. Bližšie informácie budú poskytnuté uchádzačom na osobnom pohovore.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

technické / strojárske zameranie výhodou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Vysoké pracovné nasadenie, flexibilita, zodpovednosť
Spôsobilosť na zdvíhacie zariadenia a motorový vozík - nie sú povinné ale vítané
Trojzmenný/Štvorzmenný režim
preukazy: viazač bremien, obsluha žeriava- sú vítané

Hydro Extrusion Slovakia a.s. je nórska spoločnosť pôsobiaca na Slovensku, ktorá sa zaoberá výrobou a predajom hliníkových profilov. Má viac ako 50 ročnú tradíciu.

Hydro je popredná priemyselná spoločnosť pôsobiaca v segmente výroby a spracovania hliníka a energie. Hydro buduje podniky a partnerstvá pre udržateľnejšiu budúcnosť a rozvíja priemyselné odvetvia, ktoré sú dôležité pre ľudí a spoločnosť. Od roku 1905 spoločnosť Hydro pretvára prírodné zdroje na cenné produkty pre ľudí a podniky, pričom vytvára bezpečné pracovisko pre 31 000 zamestnancov vo viac ako 140 lokalitách a 40 krajinách. Prostredníctvom svojich obchodných oblastí je spoločnosť Hydro prítomná v širokej škále trhových odvetví hliníka, energie, recyklácie kovov, obnoviteľných zdrojov energie a batérií, a ponúka jedinečné bohatstvo vedomostí a kompetencií. Spoločnosť Hydro sa zaviazala budovať udržateľnejšiu budúcnosť a vytvárať životaschopnejšie spoločenstvá vývojom produktov a riešení z prírodných zdrojov inovatívnymi a efektívnymi spôsobmi.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Mária Adamcová
Tel.: +421918775241
E-mail: poslať životopis
ID: 4795392  Dátum zverejnenia: 28.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 235 EUR/mesiac