Operátor lisovne - nástup ihneď

Hydro Extrusion Slovakia a.s.

Miesto práce
Žiar nad Hronom
Termín nástupu
Ihneď
1 040 EUR/mesiacPôvodná základná zložka mzdy: Základná mzda od 920 Eur . Uvedená mzda zahŕňa 20% osobné ohodnotenie+ príplatok zmennosť cca 115 Eur +možnosť preplatenia nadčasov podľa podmienok KZ.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- dodržiavanie technologických postupov pri koncových operáciách (triedenie, kontúrovanie a balenie),
- vykonávanie záznamov na sprievodky,
- zápis záznamov do informačného a registračného systému výroby,
- využívanie dopravnej a manipulačnej techniky (odváženie produkcie a jej správne označenie),
- ukladanie profilov podľa technologického postupu,
- zodpovedá za dodávky profilov včas ( v požadovanej akosti i kvalite), - koordinuje svoju prácu s prácou ostatných operátorov koncových operácii

Atraktívne odmeňovanie nad rámec Zákonníka práce (fixný plat + bonusový systém podľa platnej kolektívnej zmluvy)
- dochádzkový bonus 225 € (je vyplácaný štvrťročne)
- 13. a 14. (už aj pre novonastúpených pracovníkov)
- doplnkové dôchodkové poistenie vo výške 2% z vymeriavacieho základu
- stravný lístok v hodnote 5,10 € bez doplatku zamestnanca
- možnosť preplatenia nadčasov (všetky nad 37,5 hod. čo je podmienka preplácania nadčasov)
- režim trojzmenný alebo štvorzmenný - podľa zaradenia na zmenu

Triedi, kontúruje a balí profily podľa platných pracovných postupov a inštrukcií, váži, označuje a robí záznamy o vykonaných úkonoch
Bližšie informácie budú poskytnuté uchádzačom na osobnom pohovore.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- samostnanosť,
- presnosť,
- zodpovednosť,
- spoľahlivosť,
- manuálna zručnosť

Hydro Extrusion Slovakia a.s. je nórska spoločnosť pôsobiaca na Slovensku, ktorá sa zaoberá výrobou a predajom hliníkových profilov. Má viac ako 50 ročnú tradíciu.

Hydro je popredná priemyselná spoločnosť pôsobiaca v segmente výroby a spracovania hliníka a energie. Hydro buduje podniky a partnerstvá pre udržateľnejšiu budúcnosť a rozvíja priemyselné odvetvia, ktoré sú dôležité pre ľudí a spoločnosť. Od roku 1905 spoločnosť Hydro pretvára prírodné zdroje na cenné produkty pre ľudí a podniky, pričom vytvára bezpečné pracovisko pre 31 000 zamestnancov vo viac ako 140 lokalitách a 40 krajinách. Prostredníctvom svojich obchodných oblastí je spoločnosť Hydro prítomná v širokej škále trhových odvetví hliníka, energie, recyklácie kovov, obnoviteľných zdrojov energie a batérií, a ponúka jedinečné bohatstvo vedomostí a kompetencií. Spoločnosť Hydro sa zaviazala budovať udržateľnejšiu budúcnosť a vytvárať životaschopnejšie spoločenstvá vývojom produktov a riešení z prírodných zdrojov inovatívnymi a efektívnymi spôsobmi.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 4539804  Dátum zverejnenia: 16.3.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 040 EUR/mesiac