Hutný lisiar - obsluha studenej píly

Hydro Extrusion Slovakia a.s.

Miesto práce
Žiar nad Hronom
Termín nástupu
Ihneď
930 EUR/mesiacod 930 EUR/mesiac (štvorzmenný režim). Základná mzda od 657 - Eur + príplatok zmennosť cca 179 + príplatok za hlučnosť cca 100 Eur +možnosť navýšenia tarify cez osobné ohodnotenie po dohode až do výšky 40% z tarify ( tarifa od 4,03-5,64€/hod) + možnosť preplatenia nadčasov podľa podmienok KZ.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

skúsenejší kandidáti sú zaradení na :
Obsluhu prietlačného lisu, rínovanie, napínanie profilu, výmena lisovacích nástrojov
Manipuláciu s profilmi (evidencia, pílenie, balenie, vytvrdzovanie, kontúrovanie)
Kontrolu kvality a presnosti profilov (meracie protokoly)
Registráciu výroby do informačného systému
menej skúsení kandidáti začínajú s
Obsluhou studenej píly - skracovanie vylisovaných profilov a manuálne odkladanie do paliet
Vykonávaním autonómnej údržby podľa platných predpisov

Atraktívne odmeňovanie nad rámec Zákonníka práce (fixný plat + bonusový systém podľa platnej kolektívnej zmluvy)
- dochádzkový bonus 125 € (je vyplácaný štvrťročne)
- 13. a 14. (už aj pre novonastúpených pracovníkov)
- doplnkové dôchodkové poistenie vo výške 2% z vymeriavacieho základu
- stravný lístok v hodnote 3,84 € bez doplatku zamestnanca
- možnosť preplatenia nadčasov (všetky nad 37,5 hod. čo je podmienka preplácania nadčasov)
- režim trojzmenný alebo štvorzmenný - podľa zaradenia na zmenu

Kandidát bez skúsenosti začína pri obsluhe studenej píly, kde sa skracujú vylisované profily a manuálne odkladajú do paliet. Skúsenejší kandidáti sa môžu zaúčať priamo na obsluhu píly alebo prietlačného lisu. Bližšie informácie budú poskytnuté uchádzačom na osobnom pohovore.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

Technické zameranie výhodou najmä na obsluhu lisu

Vysoké pracovné nasadenie, flexibilita, zodpovednosť, chuť pracovať
Spôsobilosť na zdvíhacie zariadenia a motorový vozík - nie sú povinné ale vítané
Práca v nepretržitom režime (2 x R-2 x N-2 x P-2 dni voľno)

Hydro Extrusion Slovakia a.s. je nórska spoločnosť pôsobiaca na Slovensku, ktorá sa zaoberá výrobou a predajom hliníkových profilov. Má viac ako 50 ročnú tradíciu.

Hydro je popredná priemyselná spoločnosť pôsobiaca v segmente výroby a spracovania hliníka a energie. Hydro buduje podniky a partnerstvá pre udržateľnejšiu budúcnosť a rozvíja priemyselné odvetvia, ktoré sú dôležité pre ľudí a spoločnosť. Od roku 1905 spoločnosť Hydro pretvára prírodné zdroje na cenné produkty pre ľudí a podniky, pričom vytvára bezpečné pracovisko pre 31 000 zamestnancov vo viac ako 140 lokalitách a 40 krajinách. Prostredníctvom svojich obchodných oblastí je spoločnosť Hydro prítomná v širokej škále trhových odvetví hliníka, energie, recyklácie kovov, obnoviteľných zdrojov energie a batérií, a ponúka jedinečné bohatstvo vedomostí a kompetencií. Spoločnosť Hydro sa zaviazala budovať udržateľnejšiu budúcnosť a vytvárať životaschopnejšie spoločenstvá vývojom produktov a riešení z prírodných zdrojov inovatívnymi a efektívnymi spôsobmi.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 4031515  Dátum zverejnenia: 9.2.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 930 EUR/mesiac