Galvanizér - navešovač - Nástup Ihneď

Hydro Extrusion Slovakia a.s.

Miesto práce
Žiar nad Hronom
Termín nástupu
ihneď
Od 800 EUR/mesiacZákladná mzda od 800 - Eur (trojzmenný režim) . Uvedená mzda zahŕňa: príplatok zmennosť +hlučnosť. Je možnosť navýšenia tarify cez osobné ohodnotenie po dohode až do výšky 40% z tarify ( tarifa od 3,58-5,01€/hod) + možnosť preplatenia nadčasov podľa podmienok KZ.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vykonáva:
- nakladanie materiálov podľa požiadaviek odberatelských objednávok, výkresovej dokumentácie a skladanie po anodickej oxidácii,
- vizuálnu kontrolu Al materiálu pri jednotlivých operáciách,
- triedenie materiálu,
- evidenciu do výrobnej dokumentácie,
- výpočty potrebné pre jednotlivé technologické operácie,
- prácu s meradlami a meracími prístrojmi - kontrola rozmerov, hrúbky vrstvy, kvality utesnenia, vizuálna kontrola farebného odtieňa,
- pílenie a opracovanie závesovej techniky, odpadu, nakládku a odvoz Al odpadu
- mechanickú predúpravu kefovaním, krytie vzhľadových plôch materiálov ochrannou fóliou, balenie materiálov pred expedíciou
Je zodpovedný:
- za správnosť údajov zapísaných a vypočítaných do výrobnej dokumentácie za kvalitu výroby

Atraktívne odmeňovanie nad rámec Zákonníka práce (fixný plat + bonusový systém podľa platnej kolektívnej zmluvy)
- dochádzkový bonus 125 € (je vyplácaný štvrťročne)+ po splnení podmienok možnosť získať až 300 €
- 13. a 14. (aj pre novonastúpených pracovníkov)
- doplnkové dôchodkové poistenie vo výške 2% z vymeriavacieho základu
- stravný lístok v hodnote 3,84 € bez doplatku zamestnanca
možnosť preplatenia nadčasov (všetky nad 37,5 hod. čo je podmienka preplácania nadčasov)

Pracovný režim je podľa dohody na pracovnom pohovore : 3-zmenný pretržitý

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

chemické

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy
Microsoft Word - Základy

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

práca v elektrochemických, chemických prevádzkach

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- schopnosť tímovej práce,
- zodpovednosť,
- samostatnosť,
- spoľahlivosť

Hydro Extrusion Slovakia a.s. je nórska spoločnosť pôsobiaca na Slovensku, ktorá sa zaoberá výrobou a predajom hliníkových profilov. Má viac ako 50 ročnú tradíciu.

Hydro je popredná priemyselná spoločnosť pôsobiaca v segmente výroby a spracovania hliníka a energie. Hydro buduje podniky a partnerstvá pre udržateľnejšiu budúcnosť a rozvíja priemyselné odvetvia, ktoré sú dôležité pre ľudí a spoločnosť. Od roku 1905 spoločnosť Hydro pretvára prírodné zdroje na cenné produkty pre ľudí a podniky, pričom vytvára bezpečné pracovisko pre 31 000 zamestnancov vo viac ako 140 lokalitách a 40 krajinách. Prostredníctvom svojich obchodných oblastí je spoločnosť Hydro prítomná v širokej škále trhových odvetví hliníka, energie, recyklácie kovov, obnoviteľných zdrojov energie a batérií, a ponúka jedinečné bohatstvo vedomostí a kompetencií. Spoločnosť Hydro sa zaviazala budovať udržateľnejšiu budúcnosť a vytvárať životaschopnejšie spoločenstvá vývojom produktov a riešení z prírodných zdrojov inovatívnymi a efektívnymi spôsobmi.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 4031509  Dátum zverejnenia: 9.2.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 800 EUR/mesiac