746 - 976 EUR

Operátor lisovne

Hydro Extrusion Slovakia a.s.

Miesto práce
Žiar nad Hronom
Termín nástupu
Ihneď
Celková mzda (brutto)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- dodržiavanie technologických postupov pri koncových operáciách (triedenie, kontúrovanie a balenie),
- kontinuálne zlepšovanie procesov na koncových operáciách,
- vykonávanie záznamov na sprievodky, zápis záznamov do informačného a registračného systému výroby,
- využívanie dopravnej a manipulačnej techniky podľa stanovených postupov, - odváženie produkcie a jej správne označenie,
- ukladanie profilov podľa technologického postupu, správnosť údajov v sprievodnej dokumentácii,
- spoluzodpovedá za dodávky profilov včas a v požadovanej akosti i kvalite, - koordinuje svoju prácu s prácou ostatných operátorov koncových operácii s prácou zamestnancov predchádzajúcich a následných operácii v rámci výrobného procesu

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

Základná mzda od 746,- Eur (uvedená mzda zahŕňa: príplatok za zmennosť cca 74,- €, príplatok za sťažené prostredie cca 90,-€ )+ ostané mzdové zvýhodnenie a v zmysle ZP, osobné ohodnotenie po skúšobnej dobe až do výšky 40% z tarify.

Atraktívne odmeňovanie nad rámec Zákonníka práce (fixný plat + bonusový systém podľa platnej kolektívnej zmluvy)
- dochádzkový bonus 125 € (je vyplácaný štvrťročne)
- 13. a 14. (aj pre novonastúpených pracovníkov)
- doplnkové dôchodkové poistenie vo výške 2% z vymeriavacieho základu
- stravný lístok v hodnote 3,60 € bez doplatku zamestnanca

Triedi, kontúruje a balí profily podľa platných pracovných postupov a inštrukcií, váži, označuje a robí záznamy o vykonaných úkonoch
Bližšie informácie budú poskytnuté uchádzačom na osobnom pohovore.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

10.7.2019 (ostáva ešte 14 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- samostnanosť,
- presnosť,
- zodpovednosť,
- spoľahlivosť,
- manuálna zručnosť

Hydro Extrusion Slovakia a.s. je nórska spoločnosť zaoberajúca sa výrobou a predajom hliníkových profilov. Hydro je plne integrovaná hliníková spoločnosť. Zamestnáva 35 000 ľudí a pôsobí v 40 krajinách . Kombinuje lokálne odborné znalosti, celosvetové pôsobenie a jedinečné kapacity v oblasti výskumu a vývoja. Okrem výroby primárneho hliníka, valcovaných či lisovaných produktov a recyklácie, spoločnosť Hydro ťaží bauxit, vyrába oxid hlinitý a energiu, vďaka čomu je v rámci globálneho hliníkového priemyslu jedinou spoločnosťou s uhlom záberu 360°. Hydro pôsobí vo všetkých priemyselných segmentoch, ktoré používajú hliník a svojou predajnou a obchodnou činnosťou v hodnotovom reťazci obsluhuje viac ako 30 000 zákazníkov. Spoločnosť Hydro sídli v Nórsku a má viac ako storočné skúsenosti v oblasti obnoviteľných zdrojov energie, v technológiách a inováciách. Záväzkom spoločnosti je posilniť životaschopnosť svojich zákazníkov a komunít, ako aj vytváranie udržateľnej budúcnosti prostredníctvom inovatívnych hliníkových riešení.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Na Vartičke 7
965 01 Žiar nad Hronom

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Mária Adamcová
Tel.: +421918775241
E-mail: poslať životopis
ID: 3690786   Dátum zverejnenia: 10.6.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   Základná mzda od 746,- Eur (uvedená mzda zahŕňa: príplatok za zmennosť cca 74,- €, príplatok za sťažené prostredie cca 90,-€ )+ ostané mzdové zvýhodnenie a v zmysle ZP, osobné ohodnotenie po skúšobnej dobe až do výšky 40% z tarify.