Operátor balenia

Hydro Extrusion Slovakia a.s.

Miesto práce
Žiar nad Hronom
Termín nástupu
ihneď
Základná mzda od 738,- Eur (uvedená mzda zahŕňa: príplatok za zmennosť cca 100,- €, príplatok za sťažené prostredie cca 90,-€ )+ ostané mzdové zvýhodnenie a v zmysle ZP, osobné ohodnotenie po skúšobnej dobe až do výšky 40% z tarify.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Čo bude náplň tvojej práce?
- dodržiavanie technologických postupov pri balení - baliacich predpisov
- dodržiavanie poradia z plánu balenia
- vyradenie a registráciu nezhodnej výroby , uloženie do vyznačených priestorov a jej označenie
- ukladanie profilov a pracovných pomôcok do vymedzených priestorov
- využívanie dopravnej a manipulačnej techniky podľa stanovených postupov
- odváženie produkcie a jej označenie spievodkou
- uloženie profilov do palety podľa technologického postupu
- kontrolovať správnosť údajov v sprievodnej dokumentácii
- spoluzodpovedá za kvalitu balenia profilov a termíny dodávok profilov na sklad hotovej výroby

Čo ponúkame?
Atraktívne odmeňovanie nad rámec Zákonníka práce (fixný plat + bonusový systém podľa platnej kolektívnej zmluvy)
Dochádzkový bonus 210 € (je vyplácaný dvakrát ročne)
13. a 14. (aj pre novonastúpených pracovníkov)
Príplatky za poobedné zmeny, soboty, nedele, 100% príplatok za prácu vo sviatok
Doplnkové dôchodkové poistenie
Stravný lístok v hodnote 3,60 € bez doplatku zamestnanca

Pracovný režim je podľa dohody na pracovnom pohovore - 3-zmenný pretržitý/nepretržitý resp. 2-zmenný
Po získaní osvedčení a po zaškolení :práca so zdvíhacími zariadeniami, ručne vedenými vozíkmi, obsluha žeriavu

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

strojárstvo, obrábač kovov lebo iný technický smer

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- schopnosť tímovej práce
- zodpovednosť
- samostatnosť
- spoľahlivosť

Hydro Extrusion Slovakia a.s. je nórska spoločnosť pôsobiaca na Slovensku, ktorá sa zaoberá výrobou a predajom hliníkových profilov. Má viac ako 50 ročnú tradíciu.

Hydro je popredná priemyselná spoločnosť pôsobiaca v segmente výroby a spracovania hliníka a energie. Hydro buduje podniky a partnerstvá pre udržateľnejšiu budúcnosť a rozvíja priemyselné odvetvia, ktoré sú dôležité pre ľudí a spoločnosť. Od roku 1905 spoločnosť Hydro pretvára prírodné zdroje na cenné produkty pre ľudí a podniky, pričom vytvára bezpečné pracovisko pre 31 000 zamestnancov vo viac ako 140 lokalitách a 40 krajinách. Prostredníctvom svojich obchodných oblastí je spoločnosť Hydro prítomná v širokej škále trhových odvetví hliníka, energie, recyklácie kovov, obnoviteľných zdrojov energie a batérií, a ponúka jedinečné bohatstvo vedomostí a kompetencií. Spoločnosť Hydro sa zaviazala budovať udržateľnejšiu budúcnosť a vytvárať životaschopnejšie spoločenstvá vývojom produktov a riešení z prírodných zdrojov inovatívnymi a efektívnymi spôsobmi.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 3549216  Dátum zverejnenia: 28.11.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Základná mzda od 738,- Eur (uvedená mzda zahŕňa: príplatok za zmennosť cca 100,- €, príplatok za sťažené prostredie cca 90,-€ )+ ostané mzdové zvýhodnenie a v zmysle ZP, osobné ohodnotenie po skúšobnej dobe až do výšky 40% z tarify.