Údržbár CNC strojov

Hydro Extrusion Slovakia a.s.

Miesto práce
Žiar nad Hronom
Termín nástupu
Dohodou
Základná mzda od 1000,- Eur/mesiac (výška mzdy sa vždy posudzuje podľa skúseností a znalostí kandidáta individuálne)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Zabezpečuje funkčnosť elektrických a mechanických častí strojov a zariadení
- Vykonáva diagnostiku porúch, potrebné merania na základe technickej dokumentácie, opravy týchto zariadení a ich testovanie pred zaradením do prevádzky
- Nastavuje výrobné zariadenia
- Vytvára a udržiava technickú dokumentáciu k týmto zariadeniam

atraktívne odmeňovanie ( bonusový systém podľa platnej Kolektívnej zmluvy),
- dochádzkový bonus vyplácaný polročne vo výške 210 €,
- 13. a 14. plat,
- príplatky za poobedné, prácu v sobotu a nedeľu, 100% prácu vo sviatok, odmeny za pracovnú pohotovosť,
- doplnkové dôchodkové sporenie,
- bezplatné stravovanie (SL v hodnote 3,60€),
- práca v príjemnom kolektíve,
- náborový príspevok (za odporučenie nového kolegu) 200 €

Bližšie informácie o podmienkach odmeňovania v spoločnosti sú individuálne s kandidátom prejednávané, v závislosti od rokov praxe a získaných pracovných skúseností.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

Elektrotechnické, výhodou automatizácia a riadenie výrobných zariadení

Prax s programovaním v Simaticu
Práca v trojzmennom režime
Samostatnosť, zodpovednosť, flexibilita, dodržiavanie pracovnej a technologickej disciplíny

Hydro Extrusion Slovakia a.s. je nórska spoločnosť pôsobiaca na Slovensku, ktorá sa zaoberá výrobou a predajom hliníkových profilov. Má viac ako 50 ročnú tradíciu.

Hydro je popredná priemyselná spoločnosť pôsobiaca v segmente výroby a spracovania hliníka a energie. Hydro buduje podniky a partnerstvá pre udržateľnejšiu budúcnosť a rozvíja priemyselné odvetvia, ktoré sú dôležité pre ľudí a spoločnosť. Od roku 1905 spoločnosť Hydro pretvára prírodné zdroje na cenné produkty pre ľudí a podniky, pričom vytvára bezpečné pracovisko pre 31 000 zamestnancov vo viac ako 140 lokalitách a 40 krajinách. Prostredníctvom svojich obchodných oblastí je spoločnosť Hydro prítomná v širokej škále trhových odvetví hliníka, energie, recyklácie kovov, obnoviteľných zdrojov energie a batérií, a ponúka jedinečné bohatstvo vedomostí a kompetencií. Spoločnosť Hydro sa zaviazala budovať udržateľnejšiu budúcnosť a vytvárať životaschopnejšie spoločenstvá vývojom produktov a riešení z prírodných zdrojov inovatívnymi a efektívnymi spôsobmi.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 3490062  Dátum zverejnenia: 17.10.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Základná mzda od 1000,- Eur/mesiac (výška mzdy sa vždy posudzuje podľa skúseností a znalostí kandidáta individuálne)