Prevádzkový elektrikár

Hydro Extrusion Slovakia a.s.

Miesto práce
Žiar nad Hronom
Termín nástupu
Dohodou
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
Základná mzda od 685,- Eur + príplatok za zmennosť cca 100,- €, príplatok za sťažené prostredie cca 90,-€ + dochádzkový bonus, ostané mzdové zvýhodnenie a v zmysle ZP, osobné ohodnotenie po skúšobnej dobe max. do výšky 40% z tarify.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zodpovedá za prevádzkyschopnosť strojných a elektrických zariadení
Spravuje pridelené náhradné diely
Vykonáva diagnostiku porúch, opravy a nastavovanie výrobného zariadenia
Vedie záznamy o vykonávaných opravách
Vykonáva autonómnu údržbu podľa predpísaných inštrukcií

Pracovný čas - 37,5 hodiny týždenne
Odmeňovanie nad rámec ZP - 13. a 14. plat vo výške 100% dovolenkového priemeru
100% príplatok za prácu vo sviatok
Doplnkové dôchodkové poistenie
Stravné listky v hodnote 3,60€
Zaradenie do tarifnej triedy závisí od pracových skúsenosí uchádzača
Ostatné benefity v zmysle platnej kolektívnej zmluvy

Každý uchádzač, ktorý prejaví záujem o ponúkanú pracovnú pozíciu bude podrobnejšie informovaný, vhodný kandidát bude pozvaný na výberový pohovor.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.8.2018 (ostáva ešte 15 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Oprávnenie podľa § 21, § 22 a §23 Vyhlášky č. 508/2009 Znalosti z odboru mechatroniky a PLC programovania

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

Oprava a údržba výrobných liniek,

Oprávnenie § 22 Vyhlášky č. 508/2009 - §23 výhodou
Znalosti z odboru mechatroniky a PLC programovania

Hydro Extrusion Slovakia a.s. je slovenská spoločnosť zaoberajúca sa výrobou a predajom hliníkových profilov. Na Slovensku pôsobí od roku 1969 a počas tohto obdobia sa vyprofilovala na perspektívnu a modernú spoločnosť. Sapa Profily je členom medzinárodnej skupiny Hydro. Hydro je plne integrovaná hliníková spoločnosť. Zamestnáva 35 000 ľudí a pôsobí v 40 krajinách . Kombinuje lokálne odborné znalosti, celosvetové pôsobenie a jedinečné kapacity v oblasti výskumu a vývoja. Okrem výroby primárneho hliníka, valcovaných či lisovaných produktov a recyklácie, spoločnosť Hydro ťaží bauxit, vyrába oxid hlinitý a energiu, vďaka čomu je v rámci globálneho hliníkového priemyslu jedinou spoločnosťou s uhlom záberu 360°. Hydro pôsobí vo všetkých priemyselných segmentoch, ktoré používajú hliník a svojou predajnou a obchodnou činnosťou v hodnotovom reťazci obsluhuje viac ako 30 000 zákazníkov. Spoločnosť Hydro sídli v Nórsku a má viac ako storočné skúsenosti v oblasti obnoviteľných zdrojov energie, v technológiách a inováciách. Záväzkom spoločnosti je posilniť životaschopnosť svojich zákazníkov a komunít, ako aj vytváranie udržateľnej budúcnosti prostredníctvom inovatívnych hliníkových riešení.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Na Vartičke 7
965 01 Žiar nad Hronom

Kontakt

ID: 1194438   Dátum zverejnenia: 9.8.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   Základná mzda od 685,- Eur + príplatok za zmennosť cca 100,- €, príplatok za sťažené prostredie cca 90,-€ + dochádzkový bonus, ostané mzdové zvýhodnenie a v zmysle ZP, osobné ohodnotenie po skúšobnej dobe max. do výšky 40% z tarify.