Odborný pracovník predaja

HYDRAKOV

Miesto práce
Levická, Nitra-Chrenová
Termín nástupu
Dohodou
1 000 - 1 050 EUR/mesiacnástupný plat 1 00,00 € /brutto, po uplynutí skúšobnej doby 1 050,00 € /brutto, po zdatnom zapracovaní sa ďaľší finančný rast

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- obsluha zákazníkov v mieste prevádzky, poskytovanie odborného poradenstva o technickom sortimente, ktorý je predmetom predaja (vzduchotechnika, pneumatika)
- práca s kasou a PC
- práca s tovarom - príjem, kontrola, umiestňovanie na regál
- podielanie sa na úlohách v obchode - vykonávanie inventúr, udržiavanie čistoty v predajni a v skladových priestoroch

- možnosť ďaľšieho finančného rastu po zapracovaní sa
- stravné lístky v plnej cene

Uchádzačov žiadame zasielať PROFESIJNÝ ŽIVOTOPIS na kontaktnú e-mailovú adresu.
Kontaktovať a pozývať na osobný pohovor budeme len vybraných uchádzačov, a to do 5 dní odo dňa ukončenia zverejňovania tejto ponuky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

strojárske, technické

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Kladieme dôraz na ZDATNÉ A KREATÍVNE TECHNICKÉ MYSLENIE, ZODPOVEDNÝ PRÍSTUP K PRACOVNÝM ÚLOHÁM A SAMOSTATNOSŤ pri ich riešení, flexibilita, komunikatívnosť, ústretovosť a príjemné vystupovanie voči zákazníkom

Predaj so zameraním na špecifický technický sortiment z oblasti hydrauliky, vzduchotechniky, pneumatiky, predaj priemyselných hadíc, tesniaceho materiálu, ložísk.
Kovoobrábanie, opravy hydraulických valcov.

Počet zamestnancov

2 zamestnanci
ID: 1673827  Dátum zverejnenia: 4.10.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 000 - 1 050 EUR/mesiacnástupný plat 1 00,00 € /brutto, po uplynutí skúšobnej doby 1 050,00 € /brutto, po zdatnom zapracovaní sa ďaľší finančný rast