Obchodný/á zástupca/kyňa v medicínskom prostredí

HYDRA s.r.o.

Miesto práce
Banskobystrický kraj, Slovensko (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihned'
1 000 - 5 000 EUR/mesiacatraktívny provízny systém (horná výška mzdy nie je obmedzená/závislá od objemu predaja)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- budovanie dobrých vzťahov s farmaceutickými spoločnosťami, zdravotníckymi strediskami, zdravotníckymi zariadeniami, nemocnicami, lekármi a vybraným nemocničným personálom
- sledovanie a monitorovanie trhu,
- plnenie vopred stanovených cieľov vo zverenom regióne,
- prezentácia spoločnosti a jej produktov v zdravotníckych zariadeniach v rámci celého Slovenska,
- podpora, servis a produktové poradenstvo ,
- aktívna účasť na sympóziách a konferenciách s odbornou verejnosťou,
- dosahovanie stanovených plánov,
- pravidelné reportovanie,
- znalosť terénu výhodou,
- časová flexibilita.

- služobný automobil alebo príspevok na využitie vlastného motorového vozidla, preplatenie PHM, služobný notebook, služobný mobil, priama komunikácia, motivujúci provízny systém,
- osobný rast a vzdelávanie,
- zázemie v stabilnej spoločnosti.

Hľadáme človeka, ktorý vie pracovať samostatne, rád čelí výzvam a chce pracovať v perspektívnej a dynamicky rozvíjajúcej sa spoločnosti. Od uchádzača vyžadujeme preukázateľné obchodné výsledky. Dajte nám o sebe vedieť zaslaním svojho CV s fotografiou na [email protected]

Vopred ďakujeme všetkým záujemcom.
Každú žiadosť starostlivo posúdime a spracujeme v súlade so zákonom o ochrane osobných údajov.
Avšak pre veľký záujem, žiaľ, nie je možné odpovedať každému uchádzačovi osobne, preto budeme kontaktovať len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

min. 2 roky (práca nie je vhodná pre absolventa)

- znalosť medicínskeho prostredia
- veľmi dobré komunikačné a prezentačné zručnosti
- vysoké pracovné nasadenie
- pozitívny a aktívny prístup k práci
- spoľahlivosť a zodpovednosť

Spoločnosť HYDRA s.r.o. pôsobí na trhu od roku 2017 a má rôznorodé zameranie.
ID: 4241405  Dátum zverejnenia: 18.1.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac