Vodič nákladného vozidla vnútroštátnej prepravy

HYDINA KUBUS s.r.o.

Miesto práce
Poprad
Termín nástupu
IHNEĎ
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
1000 € (netto)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vedenie nákladného vozidla.
Starostlivosť o zverené motorové vozidlo.
Nakladanie, vykladanie tovaru.
Rozvoz tovaru.

Práca v rýchlo sa rozvíjajúcej spoločnosti.
Zľava na nákup nami vyrábaných produktov.

Informácie o výberovom konaní

Mzda podľa typu vodičského preukazu a platných osvedčení.
Jedná sa prevažne o nočné jazdy.

Vážený uchádzači o zamestnanie,
svoje životopisy zasielajte na e-mailovu adresu: [email protected] .
Vyhradzujeme si právo kontaktovať len nami vybraných uchádzačov o zamestnanie.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

17.12.2018 (ostáva ešte 8 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vodičský preukaz

B, C, E

Minimálne 2-ročná skúsenosť s prácou na danej pozícii.
Vodičské oprávnenie skupiny C - podmienkou.
E - výhodou.
Uchádzač musí vlastniť kvalifikačnú kartu vodiča.
Tachografová karta vodiča.
Zdravotný preukaz.

Hydina Kubus, s. r. o. patrí medzi popredné slovenské spoločnosti, ktoré sa venujú vlastnému chovu a spracovaní hydiny na území Slovenskej republiky. Jej primárnym zameraním je produkcia morčacích výrobkov a radí sa medzi popredných výrobcov morčacieho mäsa na Slovensku. Hlavným cieľom spoločnosti je kvalitné spracovanie hydiny pre slovenský trh z vlastnej domácej produkcie a zaručiť čo možno najvyššiu kvalitu svojich mäsových výrobkov.

Adresa spoločnosti

Hydina Kubus s.r.o
Veľký Slavkov, 290
059 91 Veľký Slavkov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ján Kubus
E-mail: poslať životopis
ID: 3345319   Dátum zverejnenia: 3.12.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   1000 € (netto)