Účtovník/účtovníčka

HYDINA KUBUS s.r.o.

Veľký Slavkov, 290, 059 91 Veľký Slavkov, okres Kežmarok, okres Poprad
Termín nástupu
IHNEĎ
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
850

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu hľadáme kolegyňu/kolegu na pozíciu účtovník / účtovníčka.
Náplň práce:
- komplexné vedenie podvojného účtovníctva, zodpovednosť za pridelené účtovné aktivity ( Evidencia došlých faktúr, bankové výpisy, pokladňa, účtovanie odpisov, úverov atď.)
- Navrhovanie a nastavovanie nových procesov a zároveň identifikácia problematických procesov
- sledovanie zmien v legislatíve
- zostavovanie daňových priznaní, kontrola evidencie DPH, príprava súhrnných a kontrolných výkazov
- hlásenie Intrastat
- spracovanie mesačných uzávierok, reportov
- spracovanie faktúr
- príprava podkladov pre manažment (reporting, rekapitulácie a pod.)
- dodržiavanie termínov vyplývajúcich z príslušnej legislatívy
- podpora kolegov
- ďalšie súvisiace práce podľa pokynov nadriadeného

Zázemie rýchlo sa rozvíjajúcej stabilnej spoločnosti
Vízia dlhodobého pracovného pomeru
Možnosť sebarealizácie

Informácie o výberovom konaní

Vážený uchádzač o zamestnanie,
životopis s motivačným listom prosím zašlite na e-mailovú adresu jkubus@pobox.sk .
Vybraných kandidátov budeme kontaktovať za účelom pozvánky na osobný pohovor.
V prípade potreby sa prosím obráťte na p. Ing. Zuzanu Zvarovú na tel. č. 0908 998 960

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Ekonómia, účtovníctvo

Počet rokov praxe

5

Minimálne 5-ročná skúsenosť so spracovaním a vedením komplexného účtovníctva
Znalosť platnej slovenskej účtovnej, personálnej a daňovej legislatívy.
Zmysel pre detail, precíznosť, zodpovednosť.
Schopnosť pracovať samostatne a aj v tíme.
Skúsenosti s informačným systémom ELALL výhodou.
Microsoft Office - pokročilý

Hydina Kubus, s. r. o. patrí medzi popredné slovenské spoločnosti, ktoré sa venujú vlastnému chovu a spracovaní hydiny na území Slovenskej republiky. Jej primárnym zameraním je produkcia morčacích výrobkov a radí sa medzi popredných výrobcov morčacieho mäsa na Slovensku. Hlavným cieľom spoločnosti je kvalitné spracovanie hydiny pre slovenský trh z vlastnej domácej produkcie a zaručiť čo možno najvyššiu kvalitu svojich mäsových výrobkov.

Adresa spoločnosti

Hydina Kubus s.r.o
Veľký Slavkov, 290
059 91 Veľký Slavkov
ID: 3333053   Dátum zverejnenia: 19.4.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   850