Pracovník/Pracovníčka oddelenia balenia

HYDINA KUBUS s.r.o.

Miesto práce
Veľký Slavkov, 059 91 Veľký Slavkov
Termín nástupu
IHNEĎ
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
600€ netto

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Obsluha a monitoring baliacich zariadení na balenie mäsa
Plnenie baliacich zariadení
Manipulácia so vstupným materiálom a výstupným produktom
Kontrola kvality vstupných materiálov a výstupných produktov
Iné práce spojené s prácou na oddelení balenia mäsa

Plat 600 € netto
Bonus v závislosti od plnenia plánu balenia
Zľava na nákup nami vyrábaných produktov

Informácie o výberovom konaní

Vážení uchádzači o zamestnanie,
svoje životopisy prosím zasielajte na e-mailovú adresu hydinakubusvs@gmail.com .
Vyhradzujeme si právo kontaktovať len nami vybraných uchádzačov o zamestnanie.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

10.9.2018 (ostáva ešte 24 dní)

Požiadavky na zamestnanca

Hydina Kubus, s. r. o. patrí medzi popredné slovenské spoločnosti, ktoré sa venujú vlastnému chovu a spracovaní hydiny na území Slovenskej republiky. Jej primárnym zameraním je produkcia morčacích výrobkov a radí sa medzi popredných výrobcov morčacieho mäsa na Slovensku. Hlavným cieľom spoločnosti je kvalitné spracovanie hydiny pre slovenský trh z vlastnej domácej produkcie a zaručiť čo možno najvyššiu kvalitu svojich mäsových výrobkov.

Adresa spoločnosti

Hydina Kubus s.r.o
Veľký Slavkov, 290
059 91 Veľký Slavkov

Kontakt

ID: 3324303   Dátum zverejnenia: 10.8.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   600€ netto