Obchodno - technický zástupca

HYDAC, s.r.o.

Miesto práce
Slovensko (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
ihneď
Od 1 500 EUR/mesiacpo úspešnom 3 až 5 ročnom pôsobení plat 3500, - Eur / mesačne

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- vyhľadávanie nových zákazníkov
- školenie zákazníkov o novinkách firmy HYDAC v oblasti hydrauliky
- pravidelné služobné cesty ku zákazníkom na území SR
- služobné cesty k materskej firme HYDAC DE
- vystavovanie ponúk pre zákazníkov
- oboznamovanie zákazníkov s našimi referenciami

Informácie o výberovom konaní

Nutný osobný pohovor

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

1.6.2024 (ostáva ešte 27 dní)

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické vzdelanie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Expert (C2) alebo Nemecký jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

SAP - Expert
Microsoft Word - Expert
SolidWorks - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

3-5

Počet rokov praxe

3

Niekoľkoročná odborná pracovná skúsenosť obchodného zástupcu v oblasti konštrukcie, najlepšie hydraulické systémy.
Samostatnosť, flexibilnosť, príjemné vystupovanie, ochota cestovať a neustále vzdelávanie sa v oblasti hydraulických systémov

Sme zabehnutá, renomovaná spoločnosť so zahraničnou účasťou, ktorá pôsobí na trhu v oblasti hydrauliky od roku 1963. Naša spoločnosť je významným svetovým dodávateľom riešení v oblasti hydraulických systémov a komponentov. Sme rešpektovaným partnerom najvýznamnejších firiem na svetovom trhu.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Daniela Húdeková
Tel.: +421434210311
E-mail: poslať životopis
ID: 4611651  Dátum zverejnenia: 25.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac