Можливість для людей з України

Technik výroby Elektrikár / Elektrotechnik

HYDAC Electronic, s.r.o.

Miesto práce
Tvrdošín
Termín nástupu
1.3.2023 / dohodou
1 100 EUR/mesiacNástupný plat: od 1 100 € / mesiac v závislosti na skúsenostiach kandidáta + 13. + 14. plat

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Pravidelné plánované údržby strojov a liniek
• Realizuje nevyhnutné opravy zariadení a strojov
• Vykonáva diagnostiku poruchy na zariadení
• Evidovanie porúch
• Zápis vykonaných údržieb
• Podieľa sa na určovaní potreby a objednávania náhradných dielov
• Elektroinštalačné práce
• Tímová práca pri nastavovaní zariadenia pri jeho uvedení do prevádzky
• Prináša návrhy na kontinuálne zlepšovanie procesov vo výrobe

Benefity:
• 13. + 14. plat
• Jazykové kurzy priamo na pracovisku
• Školenia zamerané na rozvoj odborných znalostí
• Pravidelné prehodnotenie základnej mzdy na ročnej báze
• Príspevok zamestnávateľa na doplnkové dôchodkové sporenie (3. pilier)
• Perspektíva kariérneho rastu

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

Elektrotechnika

• SŠ vzdelanie, technický smer- elektrotechnika, resp. mechatronika
• Prax v odbore
• Osvedčenie pre Elektrotechnika (podľa § 21, vyhlášky 508/2009 Z.z.)
• Schopnosť čítania technickej dokumentácie

HYDAC Electronic s.r.o je dcérskou spoločnosťou HYDAC INTERNATIONAL Nemecko. Zameranie spoločnosti: výroba elmg. cievok, hydraulických komponentov pre osobné, nákladné automobily a stroje, vývoj produktov, výroba senzorov automatizácia výrobných liniek

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 4508041  Dátum zverejnenia: 25.1.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 100 EUR/mesiac