Можливість для людей з України

Pracovník oddelenia kvality

HYDAC Electronic, s.r.o.

Miesto práce
Tvrdošín
Termín nástupu
ihneď / dohodou
1 000 EUR/mesiacNástupný plat: od 1 000 € / mesiac v závislosti na skúsenostiach kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Vykonávanie vstupnej kontroly
• Medzioperačná kontrola
• Zabezpečovanie analýz nezhodných produktov (práca s hommel, kontúrograf, kruhomer, drsnomer a iné meracie zariadenia, fotodokumentácia, vypracovanie meracích protokolov, podávanie správ o zistených výsledkoch svojim nadriadeným, popr. dodávateľom)
• Podpora pri riešení dodávateľských reklamácií
• Riadi a vypracováva QM dokumenty, smernice, 8D-Berichty, Sonderfreigabe
• Správa skladu nezhodných produktov (Sperlager)
• Za svoju činnosť zodpovedá priamo vedúcemu QM

• 13. + 14. plat
• Flexibilný pracovný čas
• Jazykové kurzy priamo na pracovisku
• Školenia zamerané na rozvoj odborných znalostí
• Pravidelné prehodnotenie základnej mzdy na ročnej báze
• Príspevok zamestnávateľa na doplnkové dôchodkové sporenie (3. pilier)
• Perspektíva kariérneho rastu

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technický smer

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Mierne pokročilý

• Minimálne SŠ vzdelanie technického smeru
• Znalosť technickej dokumentácie
• Skúsenosti s nástrojmi kvality (APQP, PPAP, SPC, MSA, VDA, FMEA, IATF 16949, ... )

HYDAC Electronic s.r.o je dcérskou spoločnosťou HYDAC INTERNATIONAL Nemecko. Zameranie spoločnosti: výroba elmg. cievok, hydraulických komponentov pre osobné, nákladné automobily a stroje, vývoj produktov, výroba senzorov automatizácia výrobných liniek

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 4370222  Dátum zverejnenia: 30.6.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac