Špecialista na umelú inteligenciu

HYDAC Electronic, s.r.o.

Miesto práce
Krásna Hôrka, Tvrdošín
Termín nástupu
ASAP
1 500 EUR/mesiacmotivujúce mzdové podmienky, 13. a 14. plat, flexibilný pracovný čas, výhody stabilnej medzinárodnej spoločnosti,

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Práca s dátami v priemyselnom /výrobnom prostredí: analyzovať, monitorovať, spracovať a vizualizovať štruktúrované a neštruktúrované údaje pomocou machine learning / AI, s cieľom prinášať nové nápady na ich využitie, optimalizovať procesy a vyvíjať inovatívne metódy, podieľať sa na vytváraní konceptu smart factory.

flexibilný pracovný čas,
školenie a ďalší rozvoj, jazykové kurzy
doplnkové sporenie
mimoriadne odmeny

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

matematika,fyzika,aplikovaná informatika,kybernetika,robotika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1) alebo Nemecký jazyk - Pokročilý (C1)

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

logické a analytické schopnosti, dátová analýza a matematické modelovanie, kritické myslenie, riešenie problémov, vysoká miera nezávislosti a samostatnosti,
znalosť štatistických a analytických metodík a programovacích prostredí súvisiacich s dátovou analýzou ( napr. R, Python, MATLAB).
Výhodou je skúsenosť s machine learning, umelou inteligenciou, počítačovou vizualizáciou a rozpoznávaním obrazov ( napr. Scikit-learn, H2O, Keras).

HYDAC Electronic s.r.o je dcérskou spoločnosťou HYDAC INTERNATIONAL Nemecko. Zameranie spoločnosti: výroba elmg. cievok, hydraulických komponentov pre osobné, nákladné automobily a stroje, vývoj produktov, výroba senzorov automatizácia výrobných liniek

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 4214595  Dátum zverejnenia: 5.1.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac