Reagujte bez životopisu

Lakovník, Lakovač

HYCA s.r.o.

Miesto práce
Pezinok
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
1 500 EUR/mesiac- po zapracovaní výkonnostný a kvalitatívny príplatok (navýšenie mzdy)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Vykonávanie lakovania oceľových konštrukcií polyuretánovými farbami
  • Príprava podkladu pred lakovaním, vrátane čistenia, brúsenia, tmelenia a odmasťovania
  • Vizuálna kontrola kvality lakovaných povrchov a odstraňovanie / oprava nedostatkov po lakovaní
  • Starostlivosť o pridelené pracovné nástroje, vrátane ich údržby a skladovania
  • Budete pracovať na pozícii lakovníka / lakovača
  • Typický deň na pracovnej pozícii bude zahŕňať lakovanie oceľových konštrukcií, prípravu podkladu a kontrolu kvality lakovaných povrchov
  • Typická pracovná doba pre pozíciu lakovníka / lakovača bude 8 hodín denne, od pondelka do piatku

  • Získate koncoročný bonus až do výšky 100% mzdy.
  • Budete pracovať v stabilnej spoločnosti, ktorá sa dlhodobo etablovala na trhu.
  • Získate cenné skúsenosti v oblasti lakovania a lakovania.
  • Budete mať príležitosť pracovať v tíme skúsených a odborných profesionálov.
  • Zabezpečíme Vám vzdelávanie a možnosti profesionálneho rastu.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

7.6.2024 (ostáva ešte 30 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

2

Počet rokov praxe

2

  • Zodpovednosť za kvalitu výsledku
  • Schopnosť pracovať samostatne
  • Minimálne 2 roky praxe v lakovacom obore

Spoločnosť HYCA, s.r.o. je líder na Slovenskom trhu! Pre odberateľov poskytujeme špičkovú službu a kvalitné riešenia nadstavieb nákladných podvozkov. Sme tím konštruktérov, obchodníkov, výrobárov, servisných technikov, admin pracovníkov ... a ťaháme za jeden koniec. Vieme si spolu užiť guláš, či motokáry, ale keď treba, vieme aj potiahnuť. Už viac ako 25 rokov stabilne fungujeme, rozrastáme sa a teraz pripravujeme ďalšie vylepšenie v organizácii a podpore zamestnancov.
www.hyca.sk

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Karol Breyer
Tel.: +421905701754
E-mail: poslať životopis
ID: 4795776  Dátum zverejnenia: 7.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac