Projektový manažér a garant odborného programu

Hvezdáreň a planetárium Milana Rastislava Štefánika v Hlohovci

Miesto práce
Sládkovičova 41, Hlohovec
Termín nástupu
ihneď
950 EUR/mesiac• v zmysle zákona č. 553/2003 Z.z. o odmeňovaní niektorých zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov – platová trieda 5 – 8 v závislosti od vzdelania a platový stupeň podľa odbornej praxe • základná hrubá mzda od 950,- Eur + zvýšenie platovej tarify v závislosti od dĺžky započítanej praxe • platové bonusy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Príprava odbornej náplne a administratíva projektov regionálneho, národného a EU charakteru.
Koordinácia projektových tímov a úloh.
Príprava PR aktivít a výstupov.
Príprava a realizácia prednášok, článkov a príspevkov odborného, popularizačného a informačného charakteru.
Spolupráca s metodickým oddelením pri príprave popularizačných prednášok a predstavení.
Ďalšie úlohy nariadené riaditeľom.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

marketing, manažment, masmediálna komunikácia, prírodovedné a technické vzdelanie,

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Znalosť práce s PC vítaná – prezentačné programy, grafické programy.
Verbálne aj písomne komunikačné schopnosti.
Tímová spolupráca.
Prírodovedné alebo technické vzdelanie vítané.

Kultúrno-výchovné zariadenie TTSK, ktoré sa zameriava na popularizáciu astronómie a príbuzných prírodných vied, venuje sa odbornej a vedecko-výskumnej práci v oblasti astronómie a prírodných vied.
ID: 4090983  Dátum zverejnenia: 18.5.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 950 EUR/mesiac