Operátor výroby etikiet v tlačiarni

HV print, spol. s r. o.

Miesto práce
Hattalova 12, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď/ dohodou
1 100 EUR/mesiacMzda od 1 100,00 EUR + príplatky za prípadnú prácu nadčas. Finálna výška mzdy závisí od skúseností kandidáta, bude predmetom dohody počas výberového konania.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme do výroby šikovného a zodpovedného kolegu so zmyslom pre poriadok a detail. Práca vhodná skôr pre mužov.

Náplň práce:
- nastavenie a obsluha strojov na dokončovanie prevíjanie etikiet/samolepiek,
- rezanie papierových trubíc,
- finalizácia hotových objednávok - kontrola, balenie, označovanie výrobkov a príprava na expedíciu,
- ďalšie pomocné práce podľa pokynov nadriadeného

Práca na jednu zmenu pondelok - piatok.

Uvítame človeka s praxou v polygrafickej výrobe.

- stabilná práca vo firme, ktorá je na trhu už viac ako 30 rokov
- malý kolektív
- čisté pracovné prostredie

Životopisy môžete posielať na mail: [email protected] (v predmete uviesť "Operátor výroby v tlačiarni ") .
Ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Po posúdení všetkých žiadostí budeme kontaktovať iba vybraných uchádzačov. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

polygrafia, strojártvo, mechanik

Uvítame kandidátov, ktorí spĺňajú nasledujúce požiadavky:
- manuálna zručnosť,
- chuť pracovať a prispievať k zvyšovaniu kvality,
- spoľahlivosť, zodpovednosť a presnosť,
- zmysel pre tímovú prácu,
- flexibilita,

HV print, spol. s r.o., spoločnosť, ktorá je už 30 rokov na trhu a poskytuje tlačiarenské a reklamné služby od kreatívneho grafického návrhu až po kvalitnú tlač. Našim cieľom je maximálna spokojnosť klientov a dlhodobá priateľská spolupráca.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Kontakt

ID: 4317900  Dátum zverejnenia: 15.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 100 EUR/mesiac