Referent obchodného oddelenia v tlačiarenskej firme

HV print, spol. s r. o.

Miesto práce
Hattalova, Bratislava
Termín nástupu
ihneď
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
850 €/ brutto

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme „PEDANTA“ :) novú kolegyňu/ kolegu na pozíciu referent obchodného oddelenia, ktorý sa stane pevnou súčasťou nášho tímu. Klienti a práca nám pribúdajú, a preto rozširujeme naše kapacity.
Chceš sa pridať k nám, pomôcť nám so starostlivosťou o klientov a pracovať
vo fajn kolektíve? Hľadáme človeka, ktorý má zmysel pre detail, má rád ľudí , je zodpovedný a samostatný...všetko ostatné Ťa už naučíme my.

Náplň práce
- „spojka“ medzi obchodným oddelením a výrobou,
- zodpovedná a detailná kontrola objednávok a expedície,
- každodenný reporting obchodnému oddeleniu o stave a priebehu objednávok,
- príjem objednávok, zadávanie do výroby a výdaj tovaru,
- komunikácia so zákazníkmi,
- kontrola podkladov pre fakturáciu, komunikácia s obchodným oddelením, kontrola platobnej disciplíny, zadávanie nových zákazníkov do systému

Určite sa nebudeš nudiť. Nie je to práca pre tých, ktorí radi vysedávajú :)
Tvoja pracovná náplň bude pestrá a rôznorodá. Budeš mať pod palcom celý priebeh objednávok a následný reporting obchodnému oddeleniu. Popritom nakukneš do faktúr, cenových ponúk a možno aj čo to vytlačíš. Budeš náš tzv. „tlačiarenský škriatok“, ktorý odhalí každú chybičku. Pracovný deň Ti utečie ako voda.

Výhodou je, ak máš skúsenosti s polygrafiou alebo grafikou, ale nie je to podmienka. Ak nejaké skúseností v obore máš, tak neváhaj – napíš nám o nich.

- možnosť kariérneho rastu v rámci obchodného oddelenia
- práca v stabilnej firme, ktorá je na trhu už viac ako 25 rokov
- príjemné pracovné prostredie v menšom kolektíve
- mobilný telefón

Uchádzači môžu posielať svoje životopisy emailom na: bilkova@hvprint.sk (v predmete uviesť "Referent obchodného oddelenia" ) .
Ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem.
Po starostlivom posúdení všetkých žiadostí budeme kontaktovať iba vybraných uchádzačov. Ďakujeme za pochopenie.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.7.2018 (ostáva ešte 15 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Windows - pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- zmysel pre detail,
- organizačné schopnosti,
- logické myslenie

HV print, spol. s r.o., spoločnosť, ktorá je už 25 rokov na trhu a poskytuje expresné tlačiarenské a reklamné služby od kreatívneho grafického návrhu až po kvalitnú tlač. Našim cieľom je maximálna spokojnosť klientov a dlhodobá priateľská spolupráca.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Hattalova 12/B
83103 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Andrea Bilková
Tel.: 0902 746 020
E-mail: poslať životopis
ID: 3448038   Dátum zverejnenia: 13.7.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   850 €/ brutto