Можливість для людей з України

Kaderník/Kaderníčka

Hustle s.r.o

Miesto práce
Most Pri Bratislave, Most pri Bratislave
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
dohodou
Od 1 200 EUR/mesiacMzda sa skladá z viacerých zložiek,ktoré budú upresnené na pohovore

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Komplexné kadernícke služby, ako farbenie, strihanie, dodržiavanie vysokej kvality pri všetkých ponúkanych technikách, individuálne poradenstvo so zameraním na zákazníka.
Posúdenie vlasovej kvality, rôzne vlasové a ozdravné rituály, vlasové peelingy, kúry, masáže.
Poradenstvo pri výbere vlasovej kozmetiky, edukácia o domácej starostlivosti

- Práca v mladom kolektíve
- Práca v príjemnom prostredí a výbornom kolektíve, s dobrým vybavením
- Profesionálne školenia s medzinárodnými kozmetickými značkami (loreal,Kerastase)
- Možnosť kariérneho postupu
- Stravné v plnej výške poskytované zamestnávatelom
- Bonusy z predaných výrobkov
- Odmeny

Informácie o výberovom konaní

Prosím o zaslanie životopisu na E-Mail:
[email protected]

Prosím aby nás kontaktovali len uchádzači,ktorí majú záujem o prácu na sposob dlhý/krátky týždeň, pracuje sa u nás zo značkou Loreal a Kerastase, sme nové štúdio krásy, otvorené od 23.11.2022, bližšie informácie o nás nájdete na IG:the_mall_spa, alebo facebooku: The Mall Spa, taktiež je možné nás telefonicky kontaktovať na 0949808094

Skúsenosti sú nutné.

Kontaktovať budeme IBA vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Kaderníctvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Prax na pozícii/v oblasti

áno

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Príjemné vystupovanie, pozitívny prístup k práci
Chuť pracovať
Chuť sa vzdelávať
Skúsenosti s danou profesiou nutné
Zodpovednosť, poriadkumilovnosť

Obchodná spoločnosť

Počet zamestnancov

2 zamestnanci
ID: 4491913  Dátum zverejnenia: 15.5.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac